SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : WYCISKANIE LEZAC ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4502
Okej dzieki - zastosuje sie
Dzieki za rady & zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Cwicze od 5 miechow. Jestem sredniej budowy ciala (180 cm 70 kg) chce nabrac masy przynajmniej dojsc do 80 kg. Moj cykl treningowy sklada sie z 3 dni. Do tej pory cwiczylem w domu bo mam troche sprzetu, poczytalem troche na tym forum i ulozylem swoj plan tygodnia.Teraz zapisalem sie na silownie bo tam jest wiecej mozliwosci. Ciezary ma tak ustawione ze ostatnie powtorzenia to prawie max moich mozliwosci jednak ze wzgledu na to ze cwicze sam jest lekki zapas sily.

KLATKA
Sztanga lawka plaska. 10x8x8x8

Sztangielki skosna ławeczka albo sztanga na ławce skosniej glowa do gory.
10x10x10x10

Rozpiętaki na maszynie: 8x8x8x8

Korekta postawy... przenoszenie ciezaru nad glowa w lezeniu w poprzek na lawce.

TRICEPS:
1.Wyciąg:10x8x8x6

2.Prostowanie na stojaco z pochyleniem do przodu. 10x10x10x10

3.Pompki na ławeczce tyłem. 3 x max ilosc powtorzen.

Jest to moj poniedzialkowy rozklad cwiczen. Jestem troche zakrecony po przeczytaniu wielu informacji na temat jak cwiczyc. Przykladowo w atlasie cwiczen przeczytalem ze na ta sama grupe miesniowa nie nalezy wykonywac cwiczen jedno po drugim... czyli ze jesli cwicze klatke to np po wyciskaniu na plaskiej powinienem isc pocwiczyc triceps a pozniej znowu wrocic do cwiczenia na klatke i tak na przemian? Jesli ktos bylby chetny dac mi odpowiedz to jutro wkleje mo zestaw cwiczen na srode i piatek. Dziex i pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
COS ZLE ZROZUMIALES Z ATLASU...

SWOJ PROGRAM NIECO OKROJ:

ZOSTAW CW 1 NA KLATE I CW 1 NA TRICA

JAKO DRUGIE CW STOSUJ ZAMIENNIE CW 2 I 3 ..



TYDZ 1:
klata 1 : 15/12/10/8
klata 2

tric 1
tric 2

TYDZ 2:
klata 1 : 10/8/6/4/10
klata 3

tric 1
tric 3

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
dzieki... jesli to nikomu nie bedzie przeszkadzalo jak znajde troche czasu to wkleje moj srodowy i piatkowy program cwiczen. Mam nadzieje ze cos poprawicie. Pozdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Nie chce by temat sie zamienil w "poprawialnie treningow" poniewaz w zasadzie ma byc o technice i zasadach treningu wyciskania.



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-02-03 12:26:47

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Ok wiec znajde jakis pasujacy temat ewentualnie wysle ci na priva jesli sie nie pogniewasz :) Pozdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Jaka odległość między dłońmi jest "najkożystniejsza" w wyciskaniu leżąć. Bo miałem ławkę ze stojakami i zawsze brałem za stojaków i szczerze mówiąc mało czułem klate, jakby barki pracowały za dużo. Teraz mam stojaki osobno i podsuwam sobie i tu pytanie... Żeby chwyt był normalny to tak ok. 70cm ?? Dzięki za odpowiedź

Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2007-02-06 20:20:52

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Sproboj bardzo szerokich chwytow(81cm miedzu palcami wskazujacymi lub szerzej), ale nie narzekaj ze barki pracuja.

Mozesz narzekaz ze klata nie pracuje

Mozesz narzekac ze triceps sie za mocno udziela (dlatego chwytaj szerzej).


Zrob:
1) wyciskanie skos 10/8/6/4/10/15
2) rozpietki 5*10p
3) wyciskanie lezac 15/12/10/8/15

wtedy poczujesz klate.. po wyczerpaniu postepow tydzien przerwy dla klaty i trica... w nast planie odwroc kolejnosc cwiczen, ale nie kolejnosc serii i powt.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Dzięki, ale właśnie chodzi o to, że KLATA mi nie pracuje, tzn. ja jej nie czuje. Mam wrażenie jakby moje barki robiły wszystko.
Spróbuje tego co napisałeś jak skończe HST, jestem w połowie :)
/pozdro

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ABSOLUTNA BZDURA, TO ZE CZUJESZ BARKI A NIE CZUJESZ KLATY NIE ZNACZY ZE KLATA NIE PRACUJE!!!!

ZROB SOBIE ROZKLAD SIL I ZOBACZYSZ ZE NIE MA TAKIEJ OPCJI JAK TO ZE KLATKA WYSLUGUJE SIE BARKAMI!!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

### FAQ : MARTWY CIAG ###

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium