SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ABS One! Faq

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Czym jest Abs2 chyba nikomu nie trzeba tutaj tlumaczyc.
Wiele osob pisze ze robi "abs" jest to pewien blad gdyz abs to jest program treningowy znacznie roznym od abs2.
Zaczalem sie interesowac tym programem gdyz moja wiedza byla mizerna na jego temat. I o dziwo znalazlem bardzo nie wiele, wielu z was wklejalo linki do filmu [ktore podam nizej] ale pozatym nic.
Postaram sie przyblizyc Wam to zagadnienie, piszac to co odnalazlem na zagranicznych forach kulturystycznych oraz to co wywnioskowalem z wlasnej wiedzy jak i pomocy kolegi.

-Podstawy
Pewnie kazdy z was zadaje pytanie czy po tym programie bede mial 6pak? To pytanie dosc popularne nie tylko u nas w Polsce, a wiec odpowiadam. NIE!
Upragniony efekt to miesnie + niski poziom bf.
Ten 2gi zapewniamy dieta, ten 1 intensywnymi cwiczeniami.
Jednak nie robcie sobie pochopnych nadzieji, ten program jest jedynie wprowadzeniem Was w arkany cwiczenia brzucha.
Zostal on stworozny dla "leniwych ludzi" jak mozna przeczytac na 1 z forow.
Wiem, odebralem wam nadzieje i marzenia ale pisze prawde, nie oznacza to ze efekt bedzie zadnych!!

Jestescie osobami z nadwaga? macie diete? pragniecie miec miesnie brzucha? nie macie sil zrobic znanego abs2? trening flexa was przeraza? nie namyslajcie sie dalej czytajcie do konca to trening dla was!.

-Cwiczenia.
Moglbym tutaj sie rozpisywac jednak zamiast tego podam linki do 2 filmikow i 1 opisu powino wystarczyc.

http://

- do przegladania w google

http://www.torrentspy.com/torrent/715570/8_Minute_Abs_Arms_Buns_Legs_Stretch_5_Files_Divx_Dvdrip_High_Quality_64_x48_rar
- plik torrent do sciagniecia na Pc ( to samo co wyzej) [300mb] *

http://www.bodybuildingforyou.com/training-fitness/8-minute-abs-workout.htm -opis cwiczen [wersja ang]


-Co jak kiedy?
Wiele osob robi trening brzucha codziennie, na czczo.Blad!
Miesnie brzucha sa miesniem jak kazdy inny potrzebuja rowniez energi i czasu na regeneracje.
A wiec jak?
Przeczytalem wypowiedzi osob uchadzacych za znawcow w temacie i zdania sa podzielone generalnie zauwazylem takie warianty:
- 2x w tygodniu
- co 2gi dzien [ byle nie po treningu nog]
- po kazdym treningu silowym
Cienzko mi wypowiedziec sie ktora z tych opini naszych zagranicznych "znawcow" jest najtrafniejsza, osobiscie przychylam sie do opcji nr 2, ale moje zdanie sie tutaj nie liczy zabardzo ja tylko zbieram materialy dla Was ;).
Ile abs 8 min powinien trwac? huh naszukalem sie naszukalem i znalesc nie moglem [jakby ktos znalazl bylbym wdziewczny za dopisanie]
Ale wzialem sprawe na "chlopski" rozum, jest to trening monoteniczny te same bodzce zatem przyzywczajenie miesnia musi byc podobne jak kaltki czy bicepsu.
Postanowilem wiec ze jako zakonczenie cyklu abs wyznacze 2-3 miesiace czyli jak w treningu silowym.
Tego naprawde nie jestem pewien ale napewno nie ma sensu takiego treningu [ktory jak podkreslam jest monotoniczny] ciagnac w nieskonczonosc!.

Reasumujac.
Jest to trening przeznaczony dla osob pragnacych posiadac miesnie brzucha, wzmocnic go, wprowadzic a arkany tego sportu, jest swoistym rodzajem inicjacji do dbania o brzuch.Jest doskonalem 1 krokiem ktory mozemy postawic "bawiac" sie w tym sporcie.
Sam go zaczynam testowac od jutra wiec jesli bedzie ktos chcial moge pisac jakie efekty- ale prawda taka ze u kazdego beda inne zamiast sledzic zycie innych radze samemu sprobowac- to naprawde nie zaszkodzi a moze pomuc

No ok to chyba wszystko czym chcialem sie z Wami podzielic.
Mam nadzieje ze kogos zainteresowalem tematem.
Jakbyscie mieli pytania piszcie wyzej postaram sie odpisac w miare mej wiedzy.

/pozdrawiam.]



*
jak sciagamy plik torrent?
1 wchdozimy na www.nowe.pl
2 sciagamy "bitcomet"
3instalujemy
4 otwieramy plik torrent
5 zaczyna sie sciagac automatycznie
6 wchodzimy do folderu "download" i cieszymy sie sciagnietym plikiem

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-09-03 21:14:11

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
więc do działu dla początkujących się należałoby udać... zamiast odświeżać temat sprzed kilku lat...

ułóż sobie normalny trening na mięśnie brzucha i nim ćwicz...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-10-19 16:46:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Seba a to nie jest czasem ABS 1?
Bo ja to cwicze juz od dawna, i mylsalem ze to jest jedynka, a nie dwójka!!!
Taraz zamierzam sie za A6W wziasc!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
tak to abs 8 min [one], we wtepie wzrocilem uwage ze wiele osob na abs2 mowi "abs" [bo 2 im sie nie chce pisac] i to troche mylace, 1 i 2 program dziela miliony lat swietlnych.
Wielu nawet nie wiedzialo ze jest cos takiego jak abs one [ 8 min]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ja tam wole abs2

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
male cos zainteresowanie ;)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Seba ,bo nazwa tematu nie wpada w oko, dlatego ;)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
dobra robota sog za prace :)

niechce wejsc walne gdzie indziej :D

Zmieniony przez - gandalf_88 w dniu 2006-09-04 11:48:48

chcem byc wielki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Elo seba. Trening jest ciekawy Też sie za niego wezmę. Seba pisz o postępach co i jak.

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2696
no ładnie ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1998
informuj na bierząco o efektach

I ain't a killa but don't push me

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seba jak masz cyfraka to cyknij sobie fote i wklej teraz. Drugą wkleisz po zakonczeniu tego cyklu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejność mięśni POMOCY

Następny temat

po wakacyjnej przerwie...

WHEY premium