SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Dzięki za odpowiedż...Pozdrawiam.

---------------------------------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,pytanie do takiej osoby jak Merum, a więc tak zachodzi sytuacja ze wjezdza typ na puche, pod cela pytaja sie skad jest on sie pucuje np Jelonki ale był tam wkit lubiany(nie popruł się) ale nie był lubiany)w kryminale sa osoby z Jelonek na tym samym pawilonie.Jak to jest? bedzię grypsowal? moze ktos z jelonek powiedziec ze to np leb? biorac pod uwage ze kryminal kicioruje to co było na wolnosci? zawsze mnie ta sytuacja zastanawiała poniewaz znam typa ktory kumaty to nie jest a grypsowal majac wrogow z wolnosci w kryminale.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Jelonki koło Ostrowi hehe?

Jezeli nie byl lubiany ale nikogo nie sprzedal to raczej nie powinno byc problemu?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi ze osadzony jest np Aś Warszawa-Mokotów, i przypucował sie ze jest z Jelonek z osiedla warszawskiego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Hehe juz myslalem ze z mojej okolicy jestes.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zeby to sie mordo omnie rozchodziło jeszcze heh:) pytam bo zawsze przekonany byłem ze fafa tez ktory sprawdzony jest tzn idzie puca czy ktos go zna itd czy dobry chłopak i pozniej fafa,dlatego spytalem czy jak ktos nie jest lubiany i podalem osiedle np to czy fafac moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Coco może być różnie. Parę stron wstecz pisałem o historii, jaka ma miejsce w AŚ w Łodzi - siedzą członkowie dwóch, rzekomo konkurencyjnych grup przestępczych. Generalnie jest wśród tych osób od chvja kolegów i przyjaciół (po przeciwnych stronach), ale z uwagi na pewne akcje z wolności WSZYSCY członkowie jednej z tych "zwaśnionych" grup wjeżdżając na puchę idą od razu do wora. To jest według mnie chore, ale takie są fakty.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Hehe no luz luz, ja niby nie siedziałem (i mam nadzieje ze tak zostanie) jednak wydaje mi sie ze nie moga mu zabronic dlatego ze go nie lubia.

Zreszta jak było z Łukaszem w Symetrii .
Albert tez go nie lubil ale bajere skrecał u Kosiora

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
W symetrii to było akurat od groma przekłamań nie ma takiego czegoś pod grypsującą celą, że ktoś Cię nie lubi, coś Ci chce zabrać, albo dać Ci wpierrdul

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ale bohater jeszcze nie był grypsujący.
Podejrzewam ze wiesz lepiej wiec nie bede sie klocil.

Ale czytalem taka niezla ksiazke: gry wiezienne.
Tam bylo opisane od cholery gierek\testow jakie przechodzi swiezak. Tylko ze ksiazka byla z lat 80tych :]

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium