SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Polskie przepisy karne nie przewiduja "wakacji" na takich obozach kondycyjnych, choc takie przymiarki juz byly.

Pzdr

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Siema wlasnie niedawno wybilem z ZK moge sie z wami podzielic doswiadczeniam .A jest oczym pisac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To pisz.
Tylko bez wałków.
Zacznij od początku tj. od wjazdu na celę.
Masz soga na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3156
co oznacza pająk na szyi oraz pomalowane wokół oczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
w moim przypadku na mojej celi i pawilonie kropka pod lewym okiem przyslugiwala tylko gitom.Ogolnie oznaczala czlowieka ktory ma skrancowana bajere i jest gitem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
x-ray dzieki za info. Szkoda ,ze tego nie ma w Polsce bo w Stanach jest to bardzo popularne i co ciekawe przynosi zamierzone efekty przy malych nakladach.( koszty utrzymania wieznia i resocjalizacja)
Jeszcze jedno pytanie jezelo ktos moze udzielic informacji.Czy sa zaklady karne w Polsce gdzie wiezniowie pracuja oraz czy istnieje
cos w rodzaju wiezienia przejsciowego lub jakiegos programu , dokladniej mowiac siedziales wiele lat za pol roku wychodzisz nie masz pojecia o co sie dzieje poza murami , ostatnie miesiace spedzasz w placowce ktora pomoze ci sie odnalesc w nowej rzeczywistosci.
Nie jestem zadnym specjalista w resocjalizacji ale poprzez moja
prace od boot camp to wiezien stopnia 5 czyli Maximum Correctional Facility ( nie jestem klawiszem na szczescie ) poznalem osobe ktora wybiera sie do Polski na jakis staz lub wymiane w ZK w Polsce. Probowalem jej przetlumaczyc pewne watki z tego forum ale niestety jest to troche skomplikowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Są zaklady karne w ktorych mozesz pracowac itd...tam gdzie ja bylem pracowac mogli tylko ludzie z 2 ligi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn tylko frajer mógł pracować?
a czemu git i cfel nie mógł? zasady międzyludzkie czy przepisy wewnętzne więzienia?
i za co siedziałes i ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Dokladnie takie przepisy wewnetrzne a podrugie przynajmniej tam gdzie ja bylem w Załezu kolo Rzeszowa nikt z ludzi tzn gitow nie
wychylal sie do jakiego kolwiek ponizania jaką jest praca w kryminale.Art 210
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
Mariusz 1976 jak przestudiujesz caly ten watek to znajdziesz odpowiedz na prace , co zreszta Zefir1976 odpowiedzial co to potwierdza , wiec wie o czym mowi

pozdrowienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium