SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdjęcia moich treningów w boxie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Powiem szczerze nie trafiłem jeszcze na dobre batony białkowe wszystkie mi się wydają takie ciężkie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja kiedyś w ogóle nie jadłam bo mi nie smakowały i były mdłe. Nie wiem ja to się stało, ale teraz to są dla mnie najlepsze słodycze. Excelent próbowałeś??? dla mnie jedne z lepszych.


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-08-29 14:27:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Teraz mam takie makro wysokie, że nie mam miejsca na batony ale spróbuję na pewno

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zjadłem kilka batonów - takie o konsystencji marcepanu Chlebek marcepanowy, czy jak to się zwie. OK
Chociaż marcepan smaczniejszy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
EXcelent polecam szczególnie czekoladowy z orzechami i żurawiną :) naprawdę bardzo dobry i smakuje jak dobrej jakości baton, nie odbiega niczym od zwykłych słodyczy. Ja wolę właśnie jak coś jest na tych batonach jak np yambam czy wspomniany excelent, że nie tylko sama taka masa gumowa jak pianka. Te tez lubię, ale wolę jak są jakieś orzechy, czy karmel. Takie sa np gladiatory czy matrixy też :) oczywiście wafelki też są dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Szamasz marcepan i przegryzasz orzeszkami..
Możesz popić colą..

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
panteon
Szamasz marcepan i przegryzasz orzeszkami..
Możesz popić colą..



Taniej snickersa białkiem popić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Marcepan ma specyficzną konsystencję - nie do podrobienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
coli nie lubię i nie piję ;) z gazowanych rzeczy do picia to jedynie wodę preferuję ;) W sumie jeszcze cydr, kwas chlebowy, podpiwek i lajtowe piwa typu Radler ;) Słodkich napoi nie piję w ogóle bo muszę i tak wodą zapić bo suszy mnie po nich, jak i po lodach czy jogurtach ;) Ripley taniej i smaczniej ;) jakoś za marcepanem to ja tak średnio. Snikers smaczniejszy ;) Chociaż białko czekolada z rumem wymiata i nie chce się slodkiego w ogóle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
panteon
Marcepan ma specyficzną konsystencję - nie do podrobienia
to fakt i taka konsystencję ma większość batonów proteinowych, a ja jednak wolę jak mi coś chrupie niż takie gumisiowate ;) a co do białka to jestem ciekawa bardzo nowego smaku który niedawno wyszedł : czekolada z masłem orzechowym. Kusi mnie bardzo bo coś w moje kubki smakowe :)


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-08-29 15:14:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł konkursowy, major161

Następny temat

Artykuł konkursowy, MMA

WHEY premium