SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247547

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Novo ujdzie, ale samo t4 jest nic nie warte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
W dziale Doping, ktoś robił fajne badania na sobie w sprawie T3 i T4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Piszeż że ace na masie nie wskazany ze względu własnie na uboki a jak się to ma do enana ? I czy faktycznie enan jest dużo łagodniejszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ace jest agresywniejszy w działaniu, szybciej zacznie działać, jakby to ująć od razu praktycznie leci pełną parą, a enan jak to dłuższy estr kumuluje się dużo wolniej więc nie będzie takiego boom na początku, organizm stopniowo będzie się przyzwyczajał do większej dawki, ale jak się rozkręci to robi ten sam syf co ace.
Jak coś źle pisze proszę o poprawę.

Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-02-05 01:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Dobrze piszesz
Róznica coś jak miedzy teściem propem a enanem. Czemu miałby być łagodniejszy? substancja ta sama po prostu acetat szybciej się estr rozkłada i działa szybciej. Enan rozkłada się dłużej więc nie ma takiego "uderzenia" z dnia na dzień. Stąd przez mniejsze wahania stężeń enan może być z początku mniej sajdowy jeśli chodzi o bezsenność, agresje, ale też siłowo/sylwetkowo zacznie działać nieco później. Wpływ na organizm ma taki sam, jak ktoś lubi być na masie(długi estr wiec nie 4-6tyg a dłużej) na środku który jest stworzony dla zwierząt, powoduje zmiany nie tylko w sylwetce ale i w psychice, z tarczycą, podnosi prolaktyne, niekorzystnie wpływa na florę bateryjną(wiele osób o tym pisze), źle wpływa na profil lipidowy i bardzo mocno blokuje własną produkcje testo. To prosze bardzo

Dla mnie to środek który idealnie nadaje się na końcówkę wycinki, bo wtedy jest b. przydatny a nie bierzemy zbyt długo. Masę uważam lepiej robić na środkach nieco mniej inwazyjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 913
Siemanko Adam,

co sądzisz od dołożeniu gainera do diety między posiłkami? Warto, nie warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Siema, pytanie z cyklu - Adam warto dodać kalorii do diety czy nie warto? skąd mam widzieć? czemu akurat gainer? jakie powody że zastanawiasz się nad jego dodaniem?

I co znaczy między posilkami? bo jeśli pracujesz i masz mozliwość jedzenia np z przerwą 5godz., czyli: posiłek - 5godz - i kolejny posiłek. TO wtedy pomiędzy nimi mógłby być pomocny, jeśli są jakieś konkretne powody zwiększania wartości diety bez podbijania kalorycznosci poszczególnym posiłków. Nie mieścisz, masz prace fizyczną i z pełnym brzuchem źle Ci sie pracuje?? itd.

Bo jeśli po prostu cchesz go dodać pomiedzy posiłkami które jesz co 3godz. i w sumie nie wylewa sie z Ciebie normalne jedzenie, w sensie ze miescisz wszystko. To wówczas gainer to bardzo kiepski pomysł.,

Nawiasem jeśli gainer to lepiej coś opartego na wolnotrawiących się ww, np waxy maize. Najlepiej waxy maize + wpc/wpi/mix + ew. tłuszcze. Waxy maize szybko się wchłania z krwiobiegu, natomiast w układzie pokarmowym trawi się b. powoli. Bo to skrobia która ma praktycznie 100% amylopektyny. No i kupując osobno ww i osobno odżywkę białkową masz większą mozliwość dobierania sobie proporcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Albo po prostu zmiksować wodę/mleko z odżywką białkową/twarogiem i płatkami owsianymi/owocami itp. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
nie bo zaleje a gainer jest na "czystą masę"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 913
Tested_UNS-TEAM
Siema, pytanie z cyklu - Adam warto dodać kalorii do diety czy nie warto? skąd mam widzieć? czemu akurat gainer? jakie powody że zastanawiasz się nad jego dodaniem?


Podbijam masę, od kilku tygodni dodaję systematycznie kalorii do posiłków po 300 kcal, ale waga cały czas stoi. Aerobów nie robię w ogóle, bo zamiast 3000 kcal musiałbym jeść z 6000.

Tested_UNS-TEAM
I co znaczy między posilkami? bo jeśli pracujesz i masz mozliwość jedzenia np z przerwą 5godz., czyli: posiłek - 5godz - i kolejny posiłek. TO wtedy pomiędzy nimi mógłby być pomocny, jeśli są jakieś konkretne powody zwiększania wartości diety bez podbijania kalorycznosci poszczególnym posiłków. Nie mieścisz, masz prace fizyczną i z pełnym brzuchem źle Ci sie pracuje?? itd.


Jadam w takich godzinach 7,10,12,14, trening,18-19,21 i przed spaniem ładuję albo białko z masłem, albo z oliwą, albo twaróg. Nie czuję się przejedzony, na moje oko trawi się ok, bo nie jestem ociężały, ale nie chce mi się już więcej żreć, bo mielę gębą jak głupi, coraz więcej i więcej, a waga stoi. Stąd pytanie o gainera, bo pomyślałem, że płyn by mi się lepiej przyjmowało i kcal podbijał. Długo myślałem, że jestem endo, ale chyba jednak nie. Ekto też nie, bo nie mam takiej budowy. Mezo też mi nie bardzo pasuje. Chyba jestem jakimś mieszańcem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium