SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147130

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Teraz niby tyle wiedzy a jak sie w internecie trafi na pytania, to czasami sie zastanawiam czy ci ludzie żartują?
IMO, nadal to temat tabu tylko w drugą stronę wszystko nastawione by szokować i biznes sie kręci .

Mój okres jako panny był nieregularny tzn, raz 26dni raz 32 przy każdym wyjeździe przesuwał sie co czasami nie było praktyczne, a po ciążach ustawił sie jak w zegarku (akurat u mnie, ale wiele poprawiac tu nei trzeba było)
Bodajże na stronie pod patronatem WHO pisza o okresie i tam w/g nich do normalnych należą tez okresy pojawiające sie 4x w roku, podają rozpiętość taka jaka w szkołach nie uczą
Musze znaleźć gdzie to czytałam

Iskra umiesz po niemiecku? w tym języku masz najwięcej info od kobiet i tam masz odpowiedzi na wszystkie pytania, i znajdziesz wszystko od świetnych opinii po opinie w stylu, mój partner czuje nitkę spirali w czasie stosunku , albo "siadłam i mi sie koraliki wysypały"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Mogliby w końcu wymyślić antykoncepcję dla facetów... wazektomia , to dla nich za duże przeżycie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
No właśnie po niemiecku ciężko, coś tam kojarzę jak nie to wujek google pomoże :) mogłabyś mi Iza jakiś link podrzucić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Iskra14, służę pomocą w tłumaczeniu z niemieckiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
AIMU wymyślono, ale męzczyni brac nei będą i tyle w temacie ich to po prostu fizycznie nie dotyczy

Tu chyba najwięcej było laska założyła watek by opowiadać o swoim założeniu, a inne sie dopisywały generalnie powieść na kilka lat wyszła

http://www.med1.de/Forum/Verhuetung/79800/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ja okiem rzuciłam ino a wy co? nadal wakacje macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Ja czekam aż mi wystygnie sernik bananowy z przepisu Malinowej;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7295
Ja mam dzisiaj wolne i siedzę w pidżamie przed laptopem. Ogólnie dziś nicnierobienie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium