SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rodzinka na masie - Ania B. i RedAlert

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 454625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131082
RedAlert
ojan
Boroku!
Podjedz wreszcie!


Zdjęcia zrobione po imprezie i ostrym ładowaniu słodyczami :). Dziś już jest mniej ostro poo weka szukaj hamburgerowo pizzowym
Aha
Czyli trochę podjadłeś! Dobrze, że nie zrobiłeś tego przed wyjściem na scenę - prawdopodobnie byłbyś za ostry do tej konkurencji (do klasyka byłoby ok. ale do plażowego chyba już nie?)
Jeszcze raz - GRATULACJE MISTRZU
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Złota droga do Srebra czyli Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness 2017 – Bistritia, Rumunia – Podsumowanie sezonu.

Moja droga do wywalczenia tytułu Vicemistrz Świata w kategorii Master Men's physique rozpoczęła się tuż po zejściu ze sceny na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata na Dominikanie. 9 miejsce w gronie najlepszych atletów Świata z jednej strony napawało mnie dumą a z drugiej strony był niedosyt, że nie znalazłem się w finałowej 6 -tce.
Tak więc był już plan i cel na kolejne mistrzostwa - finałowe TOP 6 . Przygotowania zaczęły się od zregenerowania po męczącym sezonie 2016 - startowałem na wiosnę i na jesień więc cały rok trzymałem dietę. Początek roku odpoczywałem co nie znaczy, że nic nie robiłem ale treningów było mniej i były mniej intensywne. Potem rozpoczęła się ciężka praca i jak każde przygotowania podzielona ma makro i mikro cykle treningowe, nie będę się wdawał w szczegóły ale ważnymi etapami przygotowania były zawody. Pierwszym sprawdzianem i zarazem okazją do wyjścia na scenę były targi FIWE - Fitness Trade Show i tu start w kategorii fitmodel dał mi obraz aktualnej formy gdyż wykonałem cały BPS jak również wyjście na scenę pokazało mi jak się na niej czuję i pozwoliło przełamać tremę i stres z tym związany.
Tak więc na GP Polski zrobiłem pierwszy złoty krok w drodze do srebra Mistrzostw Świata. Kolejnym krokiem były Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów 2017 rozgrywane w Mrozach. Poziom tych mistrzostw przeszedł do historii jak najwyższy do tej pory nazwiska zawodników startujących w różnych kategoriach budziły respekt, duża ilość zawodników odnoszących sukcesy w seniorach naturalnie przeszło do kategorii MASTER /weteranów/ przytoczę tutaj choćby kulturystykę Radosław Słodkiewicz, Rafal Tasiemski, Tomasz Lech. W mojej kategorii Fitness Plażowe musiałem rywalizować z dziesiątką zawodników a o porównaniu poziomu do zeszłego roku świadczy fakt, że ubiegłoroczny wicemistrz Polski zakończył w tym roku rywalizację poza finałem. Ja jednak obroniłem wywalczony rok wcześniej tytuł i to był drugi złoty krok.
Kolejny ostatni złoty krok to rozgrywany tydzień później Puchar Polski i złoto w kategorii fitmodel. Kolejne tygodnie to szlifowanie formy, oraz żmudne treningi pozowania myśląc o sukcesie ma Mistrzostwach Świata nie można liczyć na spontan, każdy detal musiał być dopracowany przed lustrem. No i wreszcie nadszedł piątek 10.11 na zawody zdecydowałem pojechać samochodem więc prawie 800 kilometrów za kierownicą. Jechaliśmy całą ekipą więc podróż przebiegła bez problemowo i późnym popołudniem zameldowaliśmy się na weryfikacji. Najcięższą drogę miał Marcin, który musiał walczyć o to by zmieścić się w limicie wagowym kulturystyki klasycznej. Weekend w Rumunii potoczył się błyskawicznie i magicznie, był pełen emocji, radości wręcz euforii. Start Marcina był w sobotę rano więc mimo zmęczenia związanego z całym dniem za kierownicą kibicowałem mu dzielnie a najważniejszym dla mnie wydarzeniem było to, że jako pierwszy mogłem pogratulować mu po zejściu ze sceny podwójnego zwycięstwa i zdobycia tytułu absolutnego Mistrza Świata w Kulturystyce Klasycznej. Później razem z Marcinem zajęliśmy się moim niedzielnym startem, ostatnia doba przed zawodami ma kluczowe znaczenie, tu można dużo zyskać ale i dużo stracić. Na tych zawodach w 100 % zdałem się na Marcina, który wywrócił do góry nogami moje wcześniejsze metody. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania a nagroda zrównoważyła całą pracę i wysiłek włożony przez ostatni rok. A tytuł Wicemistrza Świata zostanie na zawsze :- ).
Pomimo tego, że sporty sylwetowe są sportami indywidualnymi ale na mój sukces miało wpływ wiele osób moja mama, która zawsze mnie wspiera, która była ze mną na Mistrzostwach Polski i dzielnie mi kibicowała, moja narzeczona Anna Bernady, nasze dzieci Tomek, Paweł i Patryk. Marcin Łopucki, który wniósł kluczowy wkład jako trener - jeszcze raz serdecznie dziękuję oraz cała grupa osób, którą spotkałem po drodze i udzielili mi wsparcia i potwierdzali słuszność drogi, którą obrałem między innymi Albert Szczygielski, Jakub Cichoń Ifbb Judge, Slawomir Kazuro, Krzysztof Basiński,mój brat Marek Zieliński Paweł Chruścicki Dominik Hałas Tomasz Nobis Sylwester Szymczuk
Jacek Sadowski i Darum Fitt dziękuję za mega doping na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Niesamowite wydarzenie!

Pewnie niewielu forumowiczów pamięta ,jak RedAlert startowł w naszych konkursach.
Ci co brali wtedy udział(chyba już ich nie ma na forum) mogą teraz pisać ,że rywalizowali z drugim kulturysta świata .

Fajnie!

Teraz czekam,kiedy będziesz Pro :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2017-11-20 21:55:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Piotr z Anią także kilkakrotnie brali udział w programach treningowych-pewnie też kilku z tego działu miało okazję soie z nimi potrenować i porozmawiać






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131082
Jakiś taki mało podobny wtedy był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
masti
Niesamowite wydarzenie!

Pewnie niewielu forumowiczów pamięta ,jak RedAlert startowł w naszych konkursach.
Ci co brali wtedy udział(chyba już ich nie ma na forum) mogą teraz pisać ,że rywalizowali z drugim kulturysta świata .

Fajnie!

Teraz czekam,kiedy będziesz Pro :)



Zmieniony przez - masti w dniu 2017-11-20 21:55:19


Na forum w różnych działach, niektóre w archiwum jest zapis całej mojej przygody z kulturystyką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
No i dostałem dziś nagrodę z zdobycie tytułu



Od głównego sponsora, czyli sam od siebie



Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2017-11-22 12:05:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie nagrody rzeczowe są najlepsze a nie jakiś tam majonez light, dwie próbki białka i rabat 5% do mięsnego
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA SZTYWNY91

Następny temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA wladek0o

WHEY premium