SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232734

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
Witam wszystkich serdecznie, mam wielka prośbę i pytanie. Własnie kolega sprezentował mi nie wiedzieć czemu zestaw universala powiedział, że nie bedzie go brać kupi sobie co innego, i mam pytanie odnosnie Gain Bolica 3100. Ciesze się jak cholera lecz mimo wszystko obawiam się gdyż raczej unikałem Gainerów. Chciałbym sie dowiedzieć o jak najlepsze dawkowanie aby też z kolei się na geinerze tym nie zalać troszke, bo dosc sporo biegalem przed i po treningu bo mam problemy z klatka, zrzucilem 3 kg i waże 78 wzrotst 185 - tak jestem sczupły ale z klatka mam problem. Czy ktos mogłby mi podac jak najlepsze dawkowanie, 2x dziennie mniej wiecej i w jakich porach dnia z jakims uzasadnieniem? Bardzo Prosze o odpowiedz. z Góry dzięki!

Ť† !~Here Comes The BoOm~! †Ť

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699787
gainery służą do uzupełniania diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Najlepsza pora na gainera to po treningu a ile gram to już zależy od bilansu kalorycznego diety.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8381
dobry zestaw dawkowanie?
Nutrobolcs:
Amino Power 2000 3 kap- przed/po treningu
Micronized creatine 5g rano/ po treningu
Dimatize Viper 1 tab rano
Fitness Authority ZMA 3 KAP przed snem
+WAPNO
+OMEGA3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jest dobrze, vipera możesz przed treningiem też dać.

Olimp Gold Lecytyna 1200 ile gram dziennie i czy dzielić dawki czy naraz wszystko do posiłku, waga 94 kg.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jakie ZMA celować najlepiej ? Chodzi mi tylko o sen .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tested wychodzi chyba najtaniej

a ZMA = ZMA

możesz też dorzucić melatoninę, ale sugeruję dawkę 5mg na początek, ja po 30mg zasnąłem jak dziecko i tak samo jak dziecko obudziłame się w środku nocy (po 2 - 3h) i nie mogłem już spac do rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Czy mogę rozcieńczyć razem gainera i kreatynę ? ; p może i głupie pytanie ale 1 raz mam doczynienia z suplementacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz

......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
a jeśli chodzi o dextroze carbo czy glukozę.Na początek co warto zakupić ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium