SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Gdzie wy kupujecie te leki ze sa takie drogie?Jak juz pisalam to oryginał czyli Roacc.potaniał i w Warszawie na przykład kosztuje nie całe 180zeta/20mg,a 90/10mg...Przynajmniej ja tyle płace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 81
hmm... ja kupiłem za 160 zeta - 30 tabletek izoteku. ale za tydzień widze się z lekarzem, więc pogadam o tym akne..coś tam.

ej a jeżeli odłoże antybiotyk na chwilę, czyli rano nie wezmę tabletki, to czy moge się napić wieczorem. no bo co zrobić przy takich okazjach jak urodziny, albo sylwester???

tymczasem mija pierwszy tydzień kuracji. z początku bolała mnie głowa i miałem nudności (po części spowodowane chyba niewyspaniem - spałem po 4-5 godzin). w sobote wyskoczyło mi kilka nowych pryszczy, chyba dlatego, że dzień wcześniej byłem w knajpie (zero alkoholu :/ ) i wypaliłem kilka fajek, podczas gdy normalnie staram się rzucić. wczoraj się przeziębiłem i dzisiaj nie poszedłęm do szkoły i zastanawiam się nad odłożeniem leku na czas choroby ... co wy o tym sądzicie??? (lekkie przeziębienie - katar, gardło, sporadyczny kaszel). poza tym to mam suche usta, ale zakupiłem pomadkę więc jest git. trochę też mnie wieczorem pieką oczy jak coś czytam. to by było na tyle.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Wdług mnie jeżeli troszke wypijesz to nic nie zaszkodzi , a tak pozatym to jak jeden lek może być lepszy od drugiego gdy ich głównym składnikiem jest to samo??Izotek już nie jest taki drogi i kosztuje 170 zł

StOmIL To WiArA KtÓrA ŁąCzY Ta MiŁoŚć NiGdY SiE NiE SkOńCzY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
kamov
Dzięki za pocieszenie, tez mam taka nadzieje że mnie to obejdzie, wczoraj tylko załapałam małego dołka, ale dziś rano jak zobaczyłam w lustrze po całej nocce pierwszy raz w życiu swoją prawie nieświecącą się buźkę to... mam silny organizm wiec powinno być ok. tylko te oczy... mgła jak w Londynie i chyba mnie słońce coraz bardziej razi, troche tak dziwnie bolą, ale wytrzymam, ściągłam po prostu pedał z gazu i wieczorem nie będe jeździć.

Tzrymajcie sie wszyscy i POWODZENIA!!!

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
Gdzie wy kupujecie taki tani IZOTEK???
Ja mieszkam koło Krakowa a izotek przysyła mi znajomy prawie spod czeskiej granicy ok 180 za 30 sztuk i to bez marży. Jak sie pytałam na miejscu to poniżej 230 nie znalazłam apteki. Może ktoś wie gdzie jest tańszy izotek w okolicach lub w Krakowie. Chętnie się tam przejade. Dzięki.

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
ewka

Apteka "Czarnowiejska" ul. Chopina 38 (wejście od ul. Czarnowiejskiej) tel. 12 / 633-75-61
Apteka Delta Pharm ul. Krowoderskich Zuchów 14 31-272 12 / 661 29 00
Apteka Prywatna ul. Mieszczańska 2 30-313 12 / 266-41-40
Apteka, Anna Sikora, ul. Kryniczna 15, 31-463 Kraków tel. 411-42-33, fax.294-14-60

Te apteki maja podpisane umowy z firma ktora produkuje Izotek, wiec na pewno dostaniesz taniej, sa to apteki w Krakowie.
Niestety ceny sa rozne, apteki sprzedaja tez po starych, wysokich cenach, wszsytko zalezy od apteki, jesli czesto sprowadza izotek to cena bedzie nizsza, jesli rzadko to wysoka

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
Ale te apteki powyzej sprzedaja na pewno taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Ewka zapytaj swojego dermatologa , ja dostałem spis 10 aptek w Warszawie , w Krakowie też są napewno , pozdrawiam:)

StOmIL To WiArA KtÓrA ŁąCzY Ta MiŁoŚć NiGdY SiE NiE SkOńCzY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34
Najlepiej spytać dermatologa o apteki gdzie jest taniej. I tu UWAGA: Taki, który się zna na leczeniu izotretynoiną będzie też wiedział gdzie można go tanio dostać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
Jako ze administrator tego forum stwierdzil, ze szerze komercje podaje link, gdzie mozna samemu sobie wyszukac przyjazne apteki:
http://www.blau-farma.com.pl/new/otc.php?show=mapa

Czasem ludzie zbytnio wczuwaja sie w swoja rola, bede musial wyniesc sie z tego forum, bo niektorzy administrujacy maja poczucie wyzszej wartosci.

Nie zaluje ze napisalem tyle postow, zaluje ze promowalem to forum na swojej stronie.

Takze zegnajcie...Pozdrawiam i mam nadzieje, ze wszystko bedzie OK. Ja narazie problemu sie pozbylem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium