SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Tak oska, jestem z paskudnie zakorkowanego Poznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
A jak tam u was ze zdąrzaniem na czas!? Ja dzięki cudownej poznańskiej komunikacji nigdy nie mogę zdążyć, obojętnie ile wcześniej wyjdę z domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja jedynie na co moge narzekac to na 51.. one jezdza jak im sie podoba, często gęsto jest tak ze nie przyjezdzaja 2 pod rząd, ostatnio nawet 3 nie przyjechały
ale generalnie.. widocznie mi sie jakos udaje bo na reszte nie narzekam

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
U nas jedyne co moge dobrego powiedzieć o komunikacji miejskiej to fakt, że rzadko się spóźniają, a jeśli już im się zdarzy to tylko o kilka minut.
A jeżdże przeważnie autobusami, no chyba że tatuś nie potrzebuje fury to się wożę renualtem laguną II 1.9 120 KM (niestety dieselkiem ale nie narzekam )

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Na codzien od ok 6 lat dzieki Bogu jezdze autem....Toyota Corolla 2002...Ale powiem szczerze ze teraz nie wyobrazam sobie zycia bez auta tak sie przyzwyczailem, jak kiedys cos sie z***alo i oddalem znajomemu mechanikowi na 3 dni to sie nie moglem odnalesc poruszajac sie autobusami Troche prze***ane tak sie przyzwyczaic ale co zrobic...Aha w okresie letnim staram sie zamieniac auto na rower

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Taką 10 i 11 to do mojej dziewczyny jeżdżę i jest w nich bardzo ciepło
Właśnie wróciłem taka 11 ale w takiej 10 są siedzenia fajne z materiału i ogólnie przytulniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549


City runer - troche w nich ciasno ale ciepło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549


takich jest najwięcej chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549


takie też są i chyba więcej ich niż ikarusów, jest dużo typów tych niskopodłogowych merole volvo



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium