SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 212705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
zordon04
na jaki trening wchodzicie gdy lapie zastoj, ja juz przerobilem dogg crappa ppl teraz wrocilem znow na split i nie moge isc w przod,niewiem juz co robic, kcal sa wysokie i spie duzo

i jak przelamac zastoj sily w mc ?

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-01-31 13:16:42


zwieksz dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
snara
chlopaki macie moze jakis patent na wciskanie w siebie posiłków - na redukcji ok nie mam problemu ale na masie jak dochodza wegle to mam masakre taka zamuła i jeszcze jak wciskac mieso bo mam juz wstret :(

Zamykasz oczy, otwierasz jape i : za mamusie, za tatusia, za żonke, za babcie itd

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Albo jak pisze lestat. Nie ma nic lepszego na przełamanie stagnacji jak doyebanie do pieca

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
W dziale trójbój siłowy etc. jest kilka podwieszonych treningów dzięki którym zwiększysz siłę w bojach. Generalnie na mnie każdy działał:) Oczywiście wszystko zależy od wyniku, bo jak bierzesz np. 300 kg to jedyna rada jak kolega wyżej:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Spróbuj technik typowo siłowych, większa regeneracja, inne ciężary. Ćwiczenia pomocnicze w danym boju.
Odpocznij od treningów tydzień i wróć zregenerowany. Coś musi zadziałać.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zordon04
lodzianin nawet niewiem, od dluzszego czasu, jedynie na tym ppl troche poszlo w obwodach ale po paru miesiacach potencjal treningu zgasl i znow stanolem, wiem ze sa tysiące toznych kombinacji treningowych o jakis mi sie nie snilo ale nie znam ich i neiwiem za jaki sie zabrac,monotonia splitu juz mnie nudzi,fbw tez dlugi czas robilem chcialbym cos calkiem innego ale neiwiem czego sie podjąc


może przetrenowania,wiecej nie zawsze znaczy lepiej.Odpuść może na 2-3 treningi mc i potem wróć do nich

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
robilem tydzien przerwy od wszystkiego diety treningow, po powrocie to samo ten sam ciezar to samo ciagle, ja chyba wiem w czym lezy szkopul,czas na bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to Ty nie na bombie. to co sie dziwisz ze nie idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
w tym dziale zakładałem że jesteś na bombie,sam sobie odpowiedziałeś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie jak lecicie na cyklu na 100% na sporej ilości anaboli możliwe ze się człowiek przetrenowuje ?? siłowy typowo 5x w tyg w dni wolne brzuch, łydka, cardio wychodzi na to ze żadnego dnia nie ma wolnego zupełnie, co dziennie cardio tez leci i ile bym spał to chodzę zaspany najgorzej z rana budzi mnie jedynie głód np w nocy. Jedynie tylko po treningu/cardio sie budzę ale minie troćhę i z powrotem oczy się kleją

dużo węgla nie leci, prostych nie daje wogóle raz na ile owoc,

idę sie drzemnąć własnie z godzinkę, możliwe ze to 50mg mety mnie tak muli

apetytu nie muli w ogole leci sporo heparegenu i NAC


Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-01-31 16:09:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium