SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 211499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5116
pillboxy sa ok, tylko szkoda czasu na dzielenie
a poza tym ten co mam nie miesci dziennej dawki witamin

właściwe konto:
http://potreningu.pl/ludzie/profil/503fda6a9a634cc72f00b4a4/KoZiK
aktualnie na przymusowych wakacjach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
133mhz
od rana jestem taki potrzebny jupi


o k***a dopiero wyczailem..Skint Kyokushin?szacun,zaluje ze u mnie nigdzie nie ma..

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2013-01-29 09:26:53


Tak przez 14 lat bez przerwy trenowałem Kyokushin (zawodniczo,że tak powiem), w między czasie dodałem też amatorsko mma (start w graplingu w Kobyłce), a teraz pozostało tylko rekreacyjnie mma. Ale pasa i kimona nie wyrzuciłem (ani nie sprzedałem) i jeszcze kiedyś wrócę. To jest takie sw, że w każdym wieku można potrenować, a zawody w full kontakcie są w kat open+35, także jak się uprę to parę startów jeszcze przede mną. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
Orientuje się ktoś czy roślina Rhodiola rosea (różeniec górski) faktycznie obniża kortyzol ? bo jest to w składzie jednego boostera a dodatkowo będę stosował 11oxo na zbicie kortyzolu, które faktycznie działa i nie chciałbym żeby zjechało go za mocno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
Co powiecie na podbijanie węgla na masie Vitargo około 100g? Skrobia nie będzie zbędnie zalewać? Korzysta ktoś z tego na masie czy nie warto?

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Lasix
Orientuje się ktoś czy roślina Rhodiola rosea (różeniec górski) faktycznie obniża kortyzol ? bo jest to w składzie jednego boostera a dodatkowo będę stosował 11oxo na zbicie kortyzolu, które faktycznie działa i nie chciałbym żeby zjechało go za mocno...


Bralem RR i nie czulem absolutnie nic wiec mysle ze nie masz sie czym przejmowac

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
dzięki micz w takim razie potraktuję to jako placebo sog o ile doleci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
kozik-ban
133mhz
jezeli nie masz problemow z pamietaniem o zjedzeniu tabletki (ja mam ) to podziel sobie na 4.Ale na 2 w zupelnosci wystarczy.


tez mam
i nie raz się zdarzało, że nie wiedziałem czy zjadłem 3 czy 4 już danego dnia i przeliczałem wszystkie, które zostały


dołączam sie do klubu

Lasix
dzięki micz w takim razie potraktuję to jako placebo sog o ile doleci ;)


na micza nie patrz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
hehe mam ciekawe pytanie. Co zapodać między cyklami z propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
no ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Może dietę i trening
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium