SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Tak brzmi słodko ,juz sie przyzwyczaiłam bo Laszko ciągle do mnie mówi Cieciora,cholera jedna :P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Aaj no to szczerze zazdroszczę, bo moje po zdjęciu pazurków, były strasznie słabe i miękkie :/ Długo je regenerowałam zanim zrobiły się w miarę "fajne", a teraz jak zobaczyłam te Twoje piękne, to aż mnie naszła ochota żeby zrobić sobie paznokcie, ale boję się, że znów po zdjęciu nie będzie u mnie za ciekawie

btw. Co to za film był, że drzemka wpadła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Sevenload92
Laura, a w którą stronę u Ciebie ten umiar jest? Stawiasz sobie znaczne ograniczenia, czy jak poczujesz już swobodę i masz wolną rękę to wrzucisz pełen luz?


W ta zła.. Jak mam odstępstwo to folguję tak ze głowa boli caly czas staram sie uczyć tego UMIARU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Aga no jak kiedyś Łukaszowi napisałam "Cieciora" to się śmiał, że oni też tak na Ciebie mówią

seven film super, tzn początek i koniec, czyli najważniejsze widziałam - wiek Adaline - polecam!

lauraa Hehe umiar, że głowa boli? Ja na szczęście nigdy nie mam kaca, nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
nie chodziło mi o picie bo ja tam nie lubię kaców więc jak pije to tylko po prostu do smaku bez mega bomby

miałam na myśli żarcie, odstępstwa od diety. Ja muszę się nauczyć czegoś takiego - mam ochotę, to ok zjem kostkę czekolady, pół batonika, ciastko a nie całe opakowanie o to mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Aaa, to ja pojechałam po bandzie w drugą stronę %%% a co do jedzenia... Tak się nie da. Dlatego ja nie mam w domu w ogóle jedzenia, które jest zakazane. Bo gdybym miała to bym to zjadła.. I to niestety jest silniejsze ode mnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Dzień dobry z pracyyy

Dzisiaj praca, a po pracy trening, także czeka mnie intensywny dzień. Pierw wymęczę się umysłowo, później fizycznie i zasnę jak małe dziecko wieczorem

DZISIEJSZE POSIŁKI

1. 100g wołowiny
2,3,4,5. 100g kury smażonej na 20g oliwy z oliwek + sałatka z grzankami z pieczywa pełnoziarnistego i serem pleśniowym

a po pracy.... DZISIEJSZY TRENING
czuję, że będzie hardcore, będę miała 50min na zrobienie całego treningu łącznie z rozgrzewką i rozciąganiem, bo o 22 zamykają mi siłownię

1A. Ściąganie drążka z góry 12-15p
1B. Rozpiętki na ławce lekko skośnej 15p
4 serie

2A. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 12-15p
2B. Arnoldki 12-15p
4 serie

3A. Unoszenie sztangielek bokiem 12-15p
3B. Unoszenie ramion ze sztangielkami chwyt młotkowy (biceps) 15p
3C. Francuskie wyciskanie sztangielek młotokowo leżąc (triceps) 12p
3 serie

I taka coca cola zero mi się dziś trafiła że niby hrabianka ze mnie?




Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2015-05-20 10:04:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Anka_
Aga no jak kiedyś Łukaszowi napisałam "Cieciora" to się śmiał, że oni też tak na Ciebie mówią

seven film super, tzn początek i koniec, czyli najważniejsze widziałam - wiek Adaline - polecam!

lauraa Hehe umiar, że głowa boli? Ja na szczęście nigdy nie mam kaca, nigdy



anka - to wszystko przez nich!!! Co Ja z nimi mam to szok,mówieCi!! :P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
ooo i ty też Aniu się rozciągasz, ja nie zawsze , przyznaje sie bez bicia, jakos zapominam .. ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Anka_
Aaa, to ja pojechałam po bandzie w drugą stronę %%% a co do jedzenia... Tak się nie da. Dlatego ja nie mam w domu w ogóle jedzenia, które jest zakazane. Bo gdybym miała to bym to zjadła.. I to niestety jest silniejsze ode mnie!


ja ogólnie umiem sobie odmawiać żarcia, mogłabym nawet kupić tonę czekolady/lodów i tego nie ruszyć, mama cały czas robi jakieś mega dobre posiłki i bez problemu odmawiam. Ale jak już przychodzi moment, kiedy mogę sobie zrobić cheata nie umiem sobie odpuśćić z żarciem cały czas się uczę umiaru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Następny temat

Sylwester Kaczmarek - Marzenia - Cele - Spełnienie

WHEY premium