SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230584

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Krewetko, Tobie również powodzenia w walce z tą kawą (jak u mnie ze słodzikiem). Słuchaj, a jak to robisz, że zrzuty z diety Ci się takie wyraźne wklejają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
no shrimp..o wlos jestes od 8 z przodu dajesz , dajesz ( ale mam glupawke dopingujaca ostatnio )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
agak ano nie, ja z południa, ale dzięki za cynk, aż zapytam czy i u nas nie ma jakiejś przyjemnej niespodzianki

bulinka_86 thx, posłałam ci na priva

leah wagowo jest tak jak 2 tygodnie temu; odrobiłam poprzedni tydzień. Za to wymiarowo jest blada d**** Ale póki co jestem cierpliwa, nie zamierzam panikować

micha





Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-10-03 00:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
shrimp, odczuwasz te 100 kcal?

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
yosis pewno, ja jestem żarłok
To tak jakby mi zabrali jedno jajko, jabłko albo skibkę masła (mogę nożem jeść prosto z kostki) A jak pomyślę ile by to było mleka do kawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
co jestem cierpliwa, nie zamierzam panikować jak ci bedzie zle pomysl o mnie 21 dni stalam w miejscu ....ale to juz przszlosc.... byle do nastepnej stagnacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
stagnacje, własnie sa i będa, sztuka nie ulegac panice nie robic gwałtownych ruchów dac czas orgazmowi na przemeblowanie hormonalne, widocznie tego potrzebuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kreweta popedz troche z ciezarami,
wyciskanie trzeba podbic bo masz wciaz za malo mysle ze lekko 27kg wezmiesz do tych serii
wioslo sztangielka w opadzie tez dodaj troche i powalcz w 3 serii , stac cie na to
No i czas wziac do przysiadu jakis mały ciezar
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium