SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Przygotowania do Sezonu 2018 Mateusz Cereda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 480205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
kurde Mati niby takie pierdoły o suplach, a mógłbym bita godzinę Cie słuchać i by mi się nie znudziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Kilka osób mnie ciśnie żebym nagrywal nie wiem czy się smieja czy co :) ale jutro coś dłuższego się nagra bo jadę z młodym a po pracy to trzeba się sprężac bo wczoraj ucieklem z pracy 1h wcześniej a był taki korek że Rafał wyjechał 40 min później i był 20 min wcześniej.. jutro jadę z rana jeszcze oglądać dom większy bo chcemy od lutego wynająć z dużą kuchnia to coś z gotowania będe wstawiać co jakiś czas . We wtorek lecę do Pawła szkoda ze Zachary pracuje do 16 bo byśmy się złapali ale o tej godzinie w stronę Manchesteru to się nawet nie pcham bo korki masakra. Dzis sporo CV powysylalem więc myślę że do marca już będę pracować od poniedziałku do piątku po 8-9 h bo moja żona teraz dostała super pracę i weekendy ma wolne wiec szukam takich samych godzin żebyśmy jak najwięcej czasu spędzali razem . W niedzielę nogi jak będę mieć partnera to podejdę pod 155 x6 zobaczymy może pojdzie


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 26/01/2017 22:01:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
w tych vlogach nawet o takich rzeczach możesz gadać jak tu piszesz, nie wiem czy inni dla beki Ci piszą, ale watpie w kazdym razie jak Cie bardzo lubie sluchac i w zasadzie nawet jakbys gadal o pogodzie
kiedys oglądałem sporo streamów z jakis gierek i jak ktos ciekawie gadal to nawet jak nigdy nie mialem stycznosci z dana gra to i tak lubiłem go posluchac, nawet tak 'w tle" robiac przy okazji inne rzeczy, sprzatajac w mieszkaniu itp i mysle, ze tutaj jest tak samo, a tym bardziej, ze Ty gadasz o czyms co wiekszosci osob co w tym siedzi zainteresuje, takze same plusy z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Będę dawać sporo podobnych recenzji bo warto. Tu jak coś mi nie smakuje to wyrzuce bo większość rzeczy mam za darmo . Białko z Mp to candy cake tragedia wywaliłem bo nie dało się tego pić. Te mega jak i masła. Zrobię też coś na dniach o odzieży bo np rzeczy gorilli drogie mega a syf jakich mało. Pas spoko i haki reszta lipa . Tyle że to dostałem na urodziny ale zona dała 80f za butt a sie podeszwa z 2 okleja a ja mam 4 pary butów na siłownię ... to drehkrafty kosztowały tyle samo a są nie do zajechania będą na lata. Jutro jadę jeszcże ogarniać sponsoring więc wleci pewnie sporo supli . Pewnie będę nagrywać cały czas . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Nawet wrogowi bym nie polecił haha nadziałem sie już kilka razy . Ostatnio kupiłem olej lniany ostrovitu porazka totalna .. kazdy olej jednak musi być w szkle. Np. Ten sos z bułka też b.dobry natomiast waldeny to masakra. A Rafal np lubi je więc kwestia gustu. Już czekam na jutrzejszy trening . Dzis bez wegli tylko na noc ale bez ssania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak lniany to tylko Budwigowy. Chociaz powiem Ci, że w Biedronce był w plastiku ale zamknięty w opakowaniu bez dostepu do światła i smakował super. A cena - wiadomo - 3 razy taniej jak w Aptece. Tylko w aptece pani Ci wyjmuje olej z lodóweczki

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Masz rację Karpiu ale tu lniany znalesc b.ciężko angole to tylko rzepak/oliwa a jak są w sklepach to wynalazki teraz parcie na kokosowy i mieszaniny. Lniany jest jeden w polskim sklepie jutro podjadę i kupię bo jest trzymany w chłodnym pomieszczeniu ale niestety już nie w lodówce.. też niektóre są tka przeswietlone że hej A olej lniany to faktycznie najlepiej z apteki żeby miał wszystkie właściwości ale tu nie ma takiej opcji a jak się nie ma to się lubi co się ma ale w smaku uwielbiam poprostu bajka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super serie na mase do poprawki i oceny

Następny temat

Tarń dwudzielna

WHEY premium