Nowy temat Temat Zamknięty
...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
No dokładnie, uścisk z CR bezcenny
Wbrew temu co sugerowali niektórzy.. CR strzela też z czołowymi drużynami. Ładny drybling do drugiej bramki

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2010-12-05 08:36:35

United!! United!!

...
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Hejterzy i tak będą mówić, że Valencia to słaba drużyna bo tylko Barca jest mocna w PD

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Szacuny 0 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32399
Szkoda że Benzema nic nie ustrzelił
...
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8419
1 połowa średnio 2 już za to na plus. Krystyna propy za 2 gola, szkoda że nie udało się Benzemie bo dobrym podaniu właśnie od CR7.
...

Królewscy pokazali, że się nie poddadzą. Wygrana 2:0 z tak dobrym przeciwnikiem na pewno doda piłkarzom pewności i staną się oni jeszcze bardziej niebezpieczni dla rywali, a co za tym idzie, również dla Barcelony.

Przy pierwszej bramce wyróżniłbym podanie Ozila. Druga to zasługa Ronaldo. Portugalczyk na nowo udowadnia, że jest godnym rywalem dla Messiego.

...
4:0 panowie ! ;) Benzema hat-trick ... Niech się chłop ogarnia ... Ładny mecz w wykonaniu Realu...

Hala~
...
ponoć Dudi szalał w bramce, ale w przerwie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...