SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Volvo TS trenuje, może nie pożałuje %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77561

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
micha smakowice wyglada, a placki sam lubie na sniadanie to standart
ale faktycznie miecho+ryz/kasza/makaron beda lepsze, ale ja sam tez sporo jaj dziennie jem bo wygodniej przygotowac
ale tobie chyba sie cos ztymi jajkami pomyliło bo na pewno masz większe niz 30g ja tez mam praktycznie zawsze swojskie i srendio jendo jajko 70-75g wazy

a co do maki gdzie kupujesz to typ 2000, bo za cholere nie moge takiej dostac, ostatnio w realu byłem i kupiłem ale z lubelli pełnoziarnista a tak to same był jakies typ 450...


widze motywacja u ciebie spora nadal i oby tak dalej
powodzenia

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-09-16 21:56:40
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4970

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
michs smakowa

jak to nie masz opcji na push presh?? starczy sztanga i talerze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
Dieta z dziś:
Placki: (1 jajo + 3 białka, 15g olwiy, 80g owsa + jogurt nat.)
75g Makaronu, 15g oliwy, 150g piersi z kury
75g Makaronu, 15g oliwy, 150g piersi z kury
200g śledzia, 50g makaronu, 5g oliwy
placki z 2 jaj, 1 białka, 10g oliwy, 60g mąki typ 2000, 40g orzechów włoskich
Jajecznica/omlet z 3 jaj i 150g piersi z kury + 10g oleju lnianego

3300 KCAL.
B-212g-160g pełnowartościowego
T-167g
WW-243g

Jak mnie nie będzie zalewało to zmniejsze tłuszcz i podbije węglem. W DT i DnT chodziaż teraz jest i tak dobrze

Fotki:
Placki: (1 jajo + 3 białka, 15g olwiy, 80g owsa + jogurt nat.)



200g śledzia, 50g makaronu, 5g oliwy



placki z 2 jaj, 1 białka, 10g oliwy, 60g mąki typ 2000, 40g orzechów włoskich





Kurde teraz mam taki młyn w budzie, że aż strach, ale w weekend siłownia i to mnie motywuje do przeżycia 3 dni bez treningu, bo te 2 z treningiem zawsze są najlepsze .

Po czwartku ładnie czuję klate i trica, tak samo jak czułem bica po wtorku... Tylko, że pleców coś nigdy nie czuję, tak ma być?

Jutro nogi ŁoGieŃ!

tymi jajkami pomyliło bo na pewno masz większe niz 30g ja tez mam praktycznie zawsze swojskie i srendio jendo jajko 70-75g wazy

No chodziło, że po 30 groszy mam, i też w takiej wielkości ok. 65-70g.

A ta mąka to taka:
http://stoislaw.otwarte24.pl/58,Maka-zytnia-typ-2000-RAZOWA-0-9-kg-cena-nie-zawiera-kosztow-przesylki

Pozdro Jutro wypiska jak dojde do domu po treningu

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-09-17 21:08:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
Sobota - nogi

Rozgrzewka - 10 min. rowerka.

1. Przysiad ze sztangą 5 x 6
10*CW
6*70/6*80/6*85/6*90/6*95

2. Mc na sztywnych nogach 4 x 8
8*50/8*55/8*60/8*60

3. Wykroki chodzone długie 4 x 8-10
9*21kg/8*21kg/9*24kg/10*24kg - sztangielki

4. Żuraw 4 x 8-10
4x 10*CW

5. SS Wyciskanie na suwnicy/uginanie leżąc 3 x 10
10*110kg/35kg
10*120kg/35kg
10*140kg/35kg


6. Wspięcia stojąc 5 x 20
20*120kg
4x 20*140kg


Przedramiona 3x upadek mięśniowy

Brzuch 4*25 skłony z obciążeniem (30kg), 2*25 unoszenie w zwisie


Dieta:

35g WPC, 100g Owsa

Trening: 30g carbo, 30g wpc, 15g bcaa

Wołowina, ryż
Pierś z kury, makaron, olej lniany
Pierś z kury, makaron, olej lniany
Placki: 2 jaja, 10g oliwy, 60g mąki typ 2000, 5g kakao
30g WPC, orzechy + olej lniany (niestety na wynos z plackami - wieczór u kobiety)

3000 kcal
B-212g (155g pełnowart.)
T-98g
WW-314g

Fotki:
35g WPC, 100g Owsa:



Wołowina, ryż:



Pierś z kury, makaron, olej lniany:



I wczorajszy omlet z piersią z kury na kolację:





Filmy:
MC na szytwnych ostatnia seria 60kg:



Żuraw:



Wyciskanie na suwnicy:





Wuchta powiedział "Patrz w lustro i koryguj"... No i tak patrze w lustro i facik się zbierać zaczyna na brzuchu, trochę na nogach (pytałem paru osób i też to potwierdzają, nie żebym był przewrażliwiony ) - z tego co ostanio zmieniałem stawiam w 90%, że jest po prostu za dużo kcal. (o ok. 250-300). Więc zmniejsze tłuszcz i analogicznie kcal spadnie.

Propozycja zmiany jest gotowa i teraz ciąg dalszy obserwacji, bo suma suma rum i tak idzie mięso, więc po co dowalać tak dużo kcal, że w tłuszcz jeszcze dodatkowo idzie (lepiej czyściejszą masę robić, tym bardziej, że planuje wycinke za 1,5 roku dopiero - a świnkę każdy może z siebie zrobić, a nie o to chodzi... ):

Teraz to taka typowa dieta na masę dla mezomorfa (40:30:30), czyli obniżam tylko tłuszcze:

3000 KCAL narazie.

B- 3g/kg - 213g w tym 150g pełnowartościowego.
T- 1,4g/kg - 98g
WW- 4,5g/kg - 315g

To w dni nietreningowe:

B- 3g/kg - 213g w tym 150g pełnowartościowego.
T- 1,9g/kg - 135g
WW- 3,5g/kg - 245g

też 3000 kcal.

Jak nie będzie szło mięcho to podbije analogicznie tłuszcze i węgle bo białko jest na dobrym poziomie.
Ehh, szkoda, że człowiek się uczy na własnych błędach, ale nikt za mnie nie sprawdzi co dobrze na mnie działa .
Pozdro

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-09-18 19:44:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1514
Dobrze kombinujesz.

Szybko się przepalisz jak tyle będziesz zmieniał. I się nie dziw, że Cię podlewa jak tyle fatu jesz.

BUILD MUSCLE BURN FAT - Fit For Life II
http://www.sfd.pl/Dimnariel__FitForLife/blog-t644505.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20366
w tym martwym ciągu zero koordynacji ruchowej, gibasz sie do tylu i do przodu ze .... ; D wystarczy jeden element - sztanga po nogach i by bylo sto razy lepiej.

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 316 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3927
Nieźle ci idą te żurawie. Mi to kompletnie nie wychodzi. Jakoś nie czuję tego ćwiczenia (tzn czuję że mnie napierd..lają kolana )

Ja jak zwykle offtopic - co robi ten koleś za tobą w pierwszym filmiku? (tym z MC) - to jakaś nowoczesna forma młotków, z dodaną próbą wykręcenia sobie łokci?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52768
IMO za szybko do góry idziesz. do połowy i dalej znów ciągnij mięśniami a nie, ze wybijasz się do samego końca. przynajmniej ja wtedy lepiej czuje kulszowo-goleniowe. spróbuj wybić sie delikatnie i dalej ciągnij wolno. i nie do rozluźnienia. jak będziesz miał cały czas napięte to będzie paliło na koniec...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106161
Co tam mowisz do kogos, kto robi cwiczenie na ginekologu ?

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Sila / Moc

Następny temat

FBW siłowo-masowy no oceny

electro
Polecane artykuły