SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Volvo TS trenuje, może nie pożałuje %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69068

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Nie jest to wypiska z dziś, ale powiem tak z góry dzięki za spam ale też za rady.

Aero ustaliłem z Wuchtą - 3x 30min. (brzuch w dniu nóg) po siłowym na podkręcenie metabolizmu i ogólnej sprawności w nadchodzącą zimę (już jest chyba blisko )

Białko obniżę jak wejdę na nowy plan, jeszcze raz wszystko Sobie rozpiszę w niedzielę pod koniec tyg. regeneracji. Całe btw diety i suplementację.

Wf w szkole... moja klasa traktuje wf jak okazję do zrobienia zadania z matmy albo pobawienia się telefonem więc wiecie jak to jest, a nie uśmiecha mi się na masie biegać 2x 30 min. 2x w tyg na wf za kare, a tak jest prawie zawsze...

KCAL są tak podniesione, że od PPM + wysiłek jest +500 kcal a od nowego planu będzie +750 kcal.

BCAA nie ma dyskusji, Wuchta polecił, Jego słucham, mi naprawdę pomagają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Wf w szkole... moja klasa traktuje wf jak okazję do zrobienia zadania z matmy albo pobawienia się telefonem więc wiecie jak to jest, a nie uśmiecha mi się na masie biegać 2x 30 min. 2x w tyg na wf za kare, a tak jest prawie zawsze...



Nie tylko Twoja, ale ma to tez swoje dobre strony

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Dieta z dziś:
Placki owsiane (75g owsa, wpc, 10g oliwy, 2 jaja)
Makaron, pierś z kury, warzywa, oliwa
Placki (Mąka typ 2000, jaja, wpc, oliwa)
Wołowina, ryż, olej lninany, warzywa
Omlet z 2 jaj, 3 białek, wpc, oliwy
Serek wiejski z wpc i orzechami

3100 jeszcze.

B-180g pełnowart.(230g) - zostanie obniżone na dniach z nowym planem
T- 130g
WW~ 250g

Foty:
Śniadanko:



Placki z 2 jaj, białek itd.



Na jutro do szkoły x2 :





Dieta do nowego planu będzie wyglądać tak: (szkielet, mogą wejść poprawki jeszcze):

DT:
B - 196g. całkowitego - 2,8g/kg ( 140-160g pełnowart.)
T - 140g. - 2g/kg
WW - 315g. - 4,5g/kg

DnT:
B - 196g. całkowitego - 2,8g/kg ( 140-160g pełnowart.)
T - 168g. - 2,4g/kg
WW - 252g. - 3,6g/kg

3300 KCAL.
Jak nie będzie szło podbije trochę białko o 0,1-0,2g/kg. a jak nie będzie zalewało to wiadomo węgle. Wszystko z czasem, najbliższe zmiany po ok. 2 tyg. na takiej misce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liczysz to wszystko, kalkulujesz, jak byś był zawodowcem, chyba nie tylko wg mnie przesadzasz. Trochę to śmieszne jak się z boku patrzy, no ale oby starczyło Ci cierpliwości i oby to w przyszłości zaprocentowało, bo jak Ci nie wyjdzie, to możesz sobie pluć ostro w brodę, no ale powodzenia w samorealizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Kurva nie zdążyłem edytować nawet
No nic, ale powiem Ci, że to liczenie podchodzi pod hobby, interesuję się dietetyką, i lubie mieć dopięte wszystko, i nie przeszkadza mi to w niczym, bo od "normalnego" jedzenia co i kiedy chce odzwyczaiłem się po schudnięciu 45kg . Dla kogoś to może być śmieszne, ale wole mieć policzone i korygować ew. "błędy" typu stagnacja czy podlewanie dokładną dietą , niż potem kombinować na szybko, a tu mam rozpisane i widze, co na mnie dobrze działa .

Kulturystyka to zayebista sprawa, szczególnie jak podchodze do tego tak jak teraz z dnia na dzień co raz to bardziej się wkręcam w to

Pozdro Stud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
haha kolejny pro

smiesznie to sobie zaplanowales wszystko, wlacznie z debiutami

ale nie bede podcinal ci skrzydel i sie rozpisywal dalej, fajnie jest pomarzyc

obys tylko pozniej nie zalowal niektorych rzeczy

zdrowia
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko, będę obserwował jak Ci idzie, bo, że wkręcony jesteś to widać od razu, byleś później nie żałował Oby Ci się powiodło Pozdro

Zmieniony przez - studensky w dniu 2010-09-09 21:44:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sila / Moc

Następny temat

FBW siłowo-masowy no oceny

WHEY premium