Od 10 tygodni idę zgodnie z dieta, +/-3600kcal + ćwiczenia jak wyżej tu rozpisane i waga powoli schodzi w dół. Udało mi się już 6kg zbić i w pasie około 3,5cm
Zobaczymy jak dalej będzie
Zobaczymy jak dalej będzie
Ilość wyświetleń tematu: 31873
Zobaczymy jak dalej będzie
nikt się nie oszczędzał
)
z czego jestem nieziemsko zadowolony
)

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy
"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"
ale nie należy spocząć na laurach i bijemy dalej w moc wyskoku
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły