SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BLOG: Nadszedł czas, żeby zacząć jakoś WYGLĄDAĆ- Adzik&Trec-PODS.STR.102 i 107

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153722

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Tez bym poprosil o filmik z hack'ow
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
w dipsach schodzisz tak, jakbys chcial lapy ze stawów wyrwac

w mc już taka sztanga ładnie wygląda
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
PawelSzEvc
Filmika już kiedyś dawałem chyba ze stówą. Zaro poszukam
A co tu jest do "ogarniania" ?
Aha - jakby co mam ogranicznik w hack'ach stąd takie małe kg

Rrumcek
Zaraz zapodam

bic44
Nie lubie dipsów bo mnie bolą łapy


Proszę, filmiki:

110kg x5- jeszcze przed wprowadzeniem ograniczników.





100kg x5:





A tutaj stare 130x5:





Buziaczki chłopaki :*
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Jedzonko z czwartku:
1 - jajka
2 - batoniki bialkowe
3 - sałatka z tuńczyka + chleb czarny
4 - twaróg + oliwa

Jak widać słabo trochę, ale powód będzie poniżej

Suple:
Rano - 2 kapsy Super Omega-3 + 3 kapsy Clenburexin + 3 kapsy CM3.
Wieczorem - 3 kapsy CM3.
Na noc - 2 kapsy Super Omega-3.

Clenburexin'a nie zjadłem bo w domu byłem późno dosyć, a na noc nie jadam pobudzaczy

Foto posiłku nr 3- tuńczyk, jajka, ser żółty, warzywa. Robota mojej Panny Zjadłem 2 takie porcje






No więc dieta słabo wyszła bo tego dnia miałem ciekawą sprawę do załatwienia, a mianowicie kupiłem sobie nową furę!

Nie żebym się chwalił no ale pokaże co mam





Rocznik 95, 1.4 silniczek, benzynka

W razie jakbyście pili to proszę o kielicha za moje nowe cacuszko

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2009-12-12 17:02:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
dzięki za filmy, ale najbardzej to za buziaczka to specjalnie dla mnie?

ładnie dajesz rade, tylko jednak w pcozątkowej fazie podciągasz na garbie, a nie wiem co na to kręgosłup...











no fura nawet moze byc, nienajgorsza...









nie no joke, fajna wazne ze swoja!!

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2009-12-12 17:08:16
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Całkiem możliwe, ze przy tym 130 był garb.
Ale to dawno.

Chociaż moj tel takie filmy nagrywa, że szkoda gadać

Dzieki, fura mi się widzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
Fura spoko

Teraz jedz na ulice Obornicką pozwiedzac pobocze

pozdro

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Ibiza prawie jak moja . Dobrze napierasz w martwym. Może do lata uda mi się tyle targnąć . Jak tam facik?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Dzieki za filmik z hackow, nawet lekko Ci idzie wykonanie tego cwiczenia.

Fura nie powiem, fajna i wazne ze swoja Oby obylo sie bez stluczek
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
porecze

kurde, forma wyglada pewrfekcyjnie
korzysci poreczy jak dla ciebie to poszerzenie klaty [dolnej]

co powiesz na floor press z chwtem na szerokosci barkow?


co do MC - wydaje mi sie ze za daleko od sztangi stoisz
a o chwyt sie nie martw tyle - nie mozna miec wszystkiego ale z czasem sie wzmocni na tyle na ile trzeba bedzie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

BLOG: Od mięczaka do cwaniaka - kwartał z Trec''iem by Bzyk - Podsumowanie str.84!

Następny temat

clenburexin pytanko

electro
Polecane artykuły