SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG: Nadszedł czas, żeby zacząć jakoś WYGLĄDAĆ- Adzik&Trec-PODS.STR.102 i 107

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Siema adzik widzę,że motywacji nie tracisz, tak trzymaj!!
Dobre filmiki i samo wykonanie przysiadów (dobry ciężar), natomiast mam zastrzeżenia co do filmu na którym wykonujesz uginania na biceps według Woodyna, sporo bujania w tym ruchu przez co mniej pracuje biceps a więcej cały tułów( widoczne jest to zwłaszcza w fazie pozytywnej-uginania przedramienia).
Do martwych ciągów też bym się przyczepił, przy tej serii ze 140kg nie podoba mi się w dolnej fazie ułożenia tułowia, jakbyś delikatnie zaokrąglał i robił coś w stylu kociego grzbietu.
Zwróć na to uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Giszman
Motywacja jest cały czas Suple, dobry trening, a przede wszystkim to, że cały czas ktoś ogląda i komentuje - nie mogę zawieść szanownej Publiczności
Jeżeli chodzi o MC to fakt, może to tak wyglądać na tym filmiku, bo mój telefon niestety kręci kiepskie filmy.
Następnym razem, jak się uda, nagram film może telefonem kumpla i wtedy sprawdzimy jeszcze raz, bo jestem przekonany, że plecy luzuję dopiero kiedy puszczam sztangę na ziemi. Co powtorzenie poprawiam chwyt i zawsze po odłożeniu sztangi na ziemię rozluźniam na moment mięsnie. Film jest słabej jakości i może nie widać tego, że kiedy robię "kota" to już nie trzymam sztangi.
Ale dzięki - zwrócę na to uwagę, być może faktycznie robię błąd.

*************************

Czwartek:
1 - chleb czarny + NitroProGen + oliwa
2 - pierś + ryż + oliwa
3 - ziemniaki + NitroProGen *
4 - jajka
5 - twaróg + oliwa

*ad3 - potraktowałem ten posiłek jako taki cheat meal Były to kluski ziemniaczane z boczkiem. Babcia zrobiła i tak pachniały, że nie szło odmówić. Więc zapiłem białkiem i gitara

Suple:
Rano do śniadania - 2 kapsy Super Omega-3 + Vital PACK.
Przed spaniem - 2 kapsy Super Omega-3.


Foto posiłku nr 1- na górze odrobina majonezu dla smaku - w końcu jestem na low carb





Posiłek nr 2:





Posiłek nr 4:





Pozdrawiam

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2009-10-02 12:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Niestety nikt mnie nie lubi i nic nie komentuje więc wrzucę kolejną wypiskę, żeby było ładnie...



Piątek:
1 - chleb czarny + NitroProGen + oliwa
2 - ryż + pierś + oliwa
3 - ryż + pierś + oliwa
4 - wątróbka drobiowa
5 - twaróg + oliwa

Suple:
Rano i przed spaniem - po 2 kapsy Super Omega-3.

Posiłek nr 2- zrobiłem sobie risotto z kurczakiem





Posiłek nr 4- wątróbka drobiowa duszona w cebuli.





To by było na tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre jadło sobie szykujesz

Wbij czasem do mojego testu pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
no dobre jadło

a mnie tam się jeść nie chce

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
wątróbka dobre wartości ma?

bo szukać mi sie ne chce dawno nie jadłem to można by..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
studensky
Bywałem tam, ale bez wpisu
Dzięki, staram się

King_Odin
To pij prochy tak jak Cutler

bic44
Tania i całkiem smaczna.
Wartości masz tutaj: http://www.dobradieta.pl/tabele.php?cmd=show_entry&lp=100

Kg kosztuje 6-7zł a czasami i mniej wiec tanio. Jedynie co to nie powinno się jej jakoś mega dużo zjadać bo mimo wszystko jest to wątroba - czyli narząd który czyści z toksyn. Ale od razu nam nie zaszkodzi
No i lepiej drobiową niż wołową/wieprzową bo chudsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
thx

mi pasuje, wiec pomyśle

ciekawe-całkiem sporo wit c (1/3 tego co w cytrusach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Zarcie dobre, ale nie jestem fanem ogladania zdjec jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Niestety nikt mnie nie lubi i nic nie komentuje więc wrzucę kolejną wypiskę, żeby było ładnie...

To Ci pomoże:





A tak na serio - nie marudź. Prawdziwy twardziel nie marudzi, tylko zaciska pośladki i robi swoje!
Podoba mi się to risotto, ale za bardzo skomplikowane żeby to na szybko przyrządzić.

Czekam na wypiski z treningów, których i tak nie skomentują bo mnie złość ogarnie na myśl że targasz większe ciężary tak więc...
Dobra, daj pan jakieś filmy, czy coś

edit: aha, są filmy. Kurde, nie ma się do czego przyczepić, okiem amatora bynajmniej, więc jest nudnooo

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-10-03 18:59:38

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLOG: Od mięczaka do cwaniaka - kwartał z Trec''iem by Bzyk - Podsumowanie str.84!

Następny temat

clenburexin pytanko

WHEY premium