SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG: Nadszedł czas, żeby zacząć jakoś WYGLĄDAĆ- Adzik&Trec-PODS.STR.102 i 107

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
na przysiad już ciężar bardzo łądny, ja wzoraj iałem seryjki "tylko" po 90kg a juz siadalo nieźle. wiosło też konret dajesz dajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Naprawde szacunek za to wioslo, masz bardzo mocne plecy Siady z reszta tez konkretnie, czekam na 200 w siadach, moze przysiadziesz wtedy co Wuchta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
160 no no

widac ze ciezar konkretny, bo po serii, w szoku zakladales i zdejmowales talerze bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Cóż 160 na plecach to już fajna cyfra technika na tym ucierpiała lekko ale jak zaadoptujesz ciężar wszystko wróci do normy .
Jeszcze kilka miesięcy wstecz takie wiosło w Twoim wykonaniu to marzenie (pamiętam z wcześniejszego dziennika )no a tu ładnie poszło na 5 repsów .
Szkoda że w obecnym planie mam wiosłowanie na wyciągu bo bym Ci kazał rywalizować ostro

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Demol

jak chcesz to wiosłuj polsztanga, ale JEDNORACZ na wyciagu dobrze zebrac doswiadczenia na przyszlosc, pozniej ciezar sie konczy i zaczac trzeba sztange


Adzik

ogolnie chyba sie domyslasz ze nie pochwalam dolozenia 15kg na przysiad!!
nastepnym razem jak bedziesz mial moc na 5*145 to skoncz wasć na 155

technika pierwszych powt na 150 byla o wiele lepsza niz na 160


wiosło podoba mi sie
jeszcze ze 30 kilo i zmienisz zdanie o tym cwiczeniu... na zawsze
ja dzis pojechałem 130 na 6 p z zapasem na hoho... moze i 4 powt
takze bierz ze mnie przykład i nie dodawaj ciezarow wczesniej niz w planie



treningu na 9-6-3 nie zmenie bo szybko bys sie przetrenował, zobacz trenngi Jarota[ktory cwiczy tym systemem ponad 2 lata] sa na 15-8-2 [pewne cw jak MC nadal na 15/10/5

15 sa nieodwołalne bo tylko one "resetują" nerwy i miesnie na poczatek nowego mikrocyklu

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
https://www.sfd.pl/-t531639-s29.html#post5


a co tu komentowac
byq jesteś

szkatuła lepiej wychodzi niz kalta bokiem, pozuj przed kamera czasem to sie nauczysz

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Wodyn
Do póki cięzar się nie skończy na sztabkach to będe zbierał doświadczenie na wyciągu .Półsztanga potem i mnie nie ominie dla mojego dobra jak myślę
Wpadłbyś do mnie wodzu z jakimś komentarzem . Zawsze to większy doping jest

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5652
ładnie widać że jest moc w nogach i wiesz mniej wiecej gdzie jest Twoja granica powera. Mi sie przysiady podobały nawet te ze 160.

na bombie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
S.Q.N
Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas

Giszman
Dzięki
Spoko - Ty jestes PRO więc niedługo mnie przegonisz

PawelSzEvc
DzieNkować
Spokojnie, z czasem po 200 bedziesz siadał

Rrumcek
Do Wuchty to mi brakuje z 15lat treningów
Póki co nie jest źle.
Dzięki za doping

bic44
Nie w szoku, tylko miałem robić wspięcia na 180kg, ale stwierdziłem, że najpierw zrobię 160
Wiem, że to dziwnie wyglądało

demolub
Cięzar wymusza technikę czasami
A kiedyś nie lubiłem wiosłować bo mi chwyt puszczał
Ale moja Dama mi zrobiła prezent no i prosze
Tak jak WODYN - możesz sobie zmienic na półsztange.
A ścigać to ja się nie będę bo i tak nie macie szans

DonEndriu
Musi być POWER MichaU
Nie ma lekko
Powiedziałem - chodź ze mną na siłownie to forma Ci wróci ho ho

WODYN
Tak myślałem, ze będzie zyeba
W założonej progresji na treningu miałem skończyć na 150kg, ale jakoś tak mnie podkusiło
Ty sie nie liczysz w wiosłowaniu bo dawno bym motywacje stracił Ale 130 i z zapasem? Nieźle
Wiosło będę sobie spokojnie zwiększał - chociaż nie wiadomo, czy mnie nie podkusi coś

byq jesteś
Dzięki
Póki co walcze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
bierz sie chlopie

bo poza przysiadami szalu nie ma....

do roboty

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLOG: Od mięczaka do cwaniaka - kwartał z Trec''iem by Bzyk - Podsumowanie str.84!

Następny temat

clenburexin pytanko

WHEY premium