SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG: Nadszedł czas, żeby zacząć jakoś WYGLĄDAĆ- Adzik&Trec-PODS.STR.102 i 107

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Paski byle jakie dobre, nie musi być skóra. Ja bez pasków z moimi krótkimi palcami nie wyobrażam sobie ćwiczenia z większymi ciężarami.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ja to mam w ogole male dłonie.
Kiedys moja ciotka stwierdzila ze mam dlonie jak jakis pianista .

Tez musze chyba wkoncu kupic te paski bo mam zamiar niedlugo wystartowac z mono

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Krawat
Żałuję bardzo ale raczej je zatrzymam bo jak zacznę wiosłować półsztangą jak mi się stos skończy na wyciągu to raczej po nie sięgnę
Ale łap soga pod choinkę

Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-12-15 22:26:43

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
hehe dziękowka.
tez bym Ci dal ale dopiero czekam na przesylke ze sklepu sfd

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Co przesyłka ma wspólnego z wbicjem soga ha ha
Chyba Ci się coś pokręciło
No ale nie róbmy spamu u adzika

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Kiedys nie mozna bylo dawac sogow bez abonamentu czy jakos tak.
Ok eot

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
KURDE ALE TU RUCH, NORMALNIE JAK NA JARMARKU

Fajnie się wchodzi wieczorkiem do dziennika a tu tylu ludzi!

No to od początku

bic44
No pod koniec gorzej, ale to normalka. Ogólnie nie czuję problemu z tymi cięzarami, co prawda 105 już pod koniec masakra, ale nadal wolniej opuszczam, szybciej wyciskam i kontroluję ruch

PawelSzEvc
Dzięki
Koniec może i tak, ale niektórzy to ciągną do góry a potem prawie, że puszczają sztangę i s******la na glebe samowolnie
Biologia na maturze? Nice
Ja matme... rozszerzoną waliłem

krawat
Lizus
No ale co racja to racja. Wiedza ogromna
A Ty nie paski i mono, tylko za dietę sie weź

Rrumcek
Co do supli to o ile się dobrze orientuję to WODYN jest raczej zwolennikiem mono i jabłczanów.
Co do mocniejszych pobudzaczy przedtrneingowych to nie wiem

BzykuDG
Kiedyś szefo mi zwrócił uwagę ale dlatego, że robiłem na wykladzinie obok i to talerzami metalowymi. A jak pizgam gumowymi o matę gumową to nic nie mówi tylko zerka ile tam już jest Tak to wporzo siłka bo nie truje pisdy

demolub
No cieszę się, że to tak wygląda
MC prawie tak dobry? Rzekłbym lepszejszy
Co do pasków - ogólnie puszcza mi lewa łapa. I chodzi też o ilość powtórzeń - bo np na takich piątkach to 165 spokojnie brałem przechwytem, natomiast przy większej ilości powt mi się pocą łapy i nie wytrzymuje chwyt takiej ilości powt Nic z tym nie zrobie, ale jak to WODYN rzekł mi ostatnio - nie można mieć wszystkiego

bolek1970
O ja to swoje mam Dziewczyna mi w prezencie dała
A czy skórzane to nie wiem

WODYN
Jak będziesz to daj no jakiegoś komenta do treningu bo chciałeś filma z wyciskania na skosie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
wyc skos w dol: dobrze, jesli chcesz to szerzej chwyc

dodales 2 powt , moglo byc i trzecie powt dodane ale nie bylo asekuranta - co sie odwlecze to nie uciecze...
95 jak szmata

MC

czemu w butach?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Paweł

ja zadwałem bilole, fize i angolawszyscy i odradzali takiej kombinacji ale ja chcialem isc na fizjoterapie lub rehabilitacje

pozniej wyszlo tak ze zdawac moglem tylkow jedno miejsce


zdawalem wiec matme na polibude zeby byl pewniak

co do Twojego komenta za MC - dupa wysoko moze byc, zazdroszcze ludziom ktorzy moga "siadociag" robic, ja musze niemal z prostych nog
wszstko przez stosunkowo długie kosci udowe


krawat
ja pisalem o kilkusekudowym bolu
to co ty masz jest na pewnoznacznie bardziej skomplikowane skoro trwa dluzej

masuj rejony łokcia [trzn otaczajace miesnie]

Demol

co Ty piszesz o tym wyizolowaniu?
w cw zlozonych nie ma fizycznej mozliwosci izolowac!


Bzyku

nie słuchaj tychbzdur co Adzik gada o moich upodobaniach suplowych

moi faworyci to aminokwasy, zwlaszcza koniugowane [NAG, ALC].. a takze ZMA

z kreatyn.. stacki kreatynowe z prekursorami kreatyny
orotan kreatyny



antykataboliki jak beta-alanina


ziółka jak rhosea cordobia, cissus, zen szen, cynamon, przyprawy kuchenne

z pobudzaczy to lekka dieta, dobry sen, dobra muza viking-metalowa , dora medytacja i czasem dobra kawa



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-12-16 01:32:46

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Szerzej to już się nie da na tej ławeczce, chyba, ze chwytałbym za stojakami, ale cinżko to widze
Nastepnym razem może uda się 105 do 10ciu i bedzie klasa.
Ale nie ukrywam, że kusi mnie dołożyc kg

MC - zawsze robiłem w butach Póki co nie mówiłeś nic o tym, żeby robić na boso więc myślałem, że jest klasa

Co do supli - nie wiedziałem Kiedyś musisz mi Ty zaplanować cykl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLOG: Od mięczaka do cwaniaka - kwartał z Trec''iem by Bzyk - Podsumowanie str.84!

Następny temat

clenburexin pytanko

WHEY premium