SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG: Nadszedł czas, żeby zacząć jakoś WYGLĄDAĆ- Adzik&Trec-PODS.STR.102 i 107

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ale ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu!! nie czepiaj sie go:>

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
CO DO "STARYCH" FILMIKOW ZE STR 36

SS na klate mialo byc chwytem neutralnym, czyli gryfiki sztangielek rownolegle do siebie

SS na bary z pełnym wyciskaniem stojac, tez neutralem , cuiezar maly tostoisz prosto jak kołek ale wiekszy ciezar ma cie zgiac nieco w bok


SS bic - masz kleczec z boku ławy a nie za nią, ponadto ruchy barku przod-tył maja wspomagac ruch w razie napotkania martwej strefy

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
dawidowicz
Buehehe
Karzełek z bicepsami?

WODYN
te filmiki stare sa
W takim razie zmienię chwyt hantli w obu składankach A czy to wtedy czasami nie będzie lżej tric dostawać? Byłoby miło
Już myślałem, że o mnie nie pamiętasz
WODYN - a powiedz mi co Ty myślisz o diecie? Jaki rozkład BTW? Masz jakieś rady?
Co myślisz o aero przed snem? Aero, bezpośrednio po - porcja białka albo BCAA, a ok pół godziny po tym twaróg z oliwą/orzechami i spać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
WODYN
te filmiki stare sa
W takim razie zmienię chwyt hantli w obu składankach A czy to wtedy czasami nie będzie lżej tric dostawać? Byłoby miło


juz tpo kiedys sugerowalem i stwierdziles ze chwyt masz neutralny !!!
owszem trice powinne sie mniej angazowac
ale "palic" moga podobnie


Już myślałem, że o mnie nie pamiętasz
WODYN - a powiedz mi co Ty myślisz o diecie? Jaki rozkład BTW? Masz jakieś rady?


weglowodany w dni nietreningowe ogranicz na tyle zeby zle sie nie czuc
w dzien treningu "ładuj"

Co myślisz o aero przed snem?
zalezy od osoby
mozesz miec klopot z zasnieciem i regeneracja a to zniszczy kazdy aspekt sportu jakim sie zajmujesz


Aero, bezpośrednio po - porcja białka albo BCAA,
bialko [szczegolnie WPC] i BCAA - są zayebiste
ale przed snem znow moga powodowac pobudzenie i trudnosci z zasnieciem
lepiej zjedz jakies "przymulające" białko i w kime


a ok pół godziny po tym twaróg z oliwą/orzechami i spać?

aha

jak na moj gust za duzo mieszania
wolalbym pol twarogu i 4 jaja - jedna z lepszych kombinacji przed snem

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Orzechy przed snem też słaba opcja, ciężkostrawne są i lepiej ich unikać w ostatnim posiłku.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Bzyku
Jakoś mi nic sie nie działo, ale skoro tak twierdzisz, to będę chlał oliwe

WODYN
Coś mi się z tym chwytem może poyebało

W takim razie w treningowe SIŁOWE będę walił więcej węgli. Jak dołożę jakieś aero w DNT to nie będzie źle.

Co do aero przed snem - zobacze jak to wyjdzie. Jak nie będzie problemu ze snem itd to wykonam. Starać się będę robić to popołudniami.

Fajnie, że nakreśliłeś mi sprawę z tym.

Więc sprawa prosta:
Dni treningu siłowego - duzo węgli
Dni aero/nietreningowe - tak w miarę

PS.
Trening mój trwa ok 2h (łącznie z afterburningiem). Myślę, ze nie jest to jakiś poważny błąd? W końcu trening mam dość obszerny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
troche naginasz to co pisałem zeby było po Twojemu

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wcale nie
Ja jestem wzorowy podopieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
i lizus jestes


nie no joke, jak pod Wodyna opieką jestes to choojnia być nie może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4996
Adzik mogłbyś napisać jak wyglądają przerwy między seriami tych super serii na klate, barki??
Jak już było to sory he he Pozdro

Zmieniony przez - johny3108 w dniu 2009-10-27 12:04:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLOG: Od mięczaka do cwaniaka - kwartał z Trec''iem by Bzyk - Podsumowanie str.84!

Następny temat

clenburexin pytanko

WHEY premium