Black, myślę, że Hunter, to już na prawdę kwestia kilku dni, a może i nawet godzin

na wp pare dni temu bylo, ze Hunter juz oficjalnie jest w Stuttgarcie

...
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jeśli doszłoby do takiej wymiany (pisał o niej BPL-G), to ja pie*dole, interes życia Benitez zrobiłby

W ogóle nie wiem po co Realowi Alonso, w Realu jest tylu zawodników na środek pola że przegięcie pały

Power wears out those who do not have it.

...
Diego jest zbędny, jak każdy nowy środkowy pomocnik w zespole. Dzisiaj Lass zagrał takie spotkanie, że można śmiało powiedzieć, że nowy Makelele znaleziony Do tego dojdzie jeszcze Kaka i zamiecione W odwodzie jest Gago przecież też

Pierwszy sparing wygrany

Real Madryt wygrał 1:0 z irlandzkim Shamrock Rovers w meczu towarzyskim rozegranym w Dublinie.
Debiut w barwach "Królewskich" zaliczył najdroższy piłkarz świata Cristiano Ronaldo. Portugalczyk grał do 56. minuty. W szeregach ekipy z Madrytu zadebiutował także Karim Benzema. Francuz będzie wspominał go milej, bo to właśnie on w 87. minucie rozstrzygnął wynik meczu. Dostał podanie z głębi pola, wpadł w pole karne i pewnym uderzeniem posłał piłkę do siatki.

Bramki Realu Madryt przez cały mecz strzegł Jerzy Dudek.

Wyjściowy skład:

Dudek; Torres, Pepe, Metzelder, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Lass, Gago, Guti, Raúl i Higuaín

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2009-07-20 23:22:34

...
Po przerwie trener wymienił praktycznie cały skład, zostawił tylko Dudka i Lassa

Na kwadrans przed końcem meczu błysnął Dudek. Z polskim bramkarzem na sam na sam wyszedł jeden z napastników gospodarzy, ale popularny "Dudzio" świetnie się spisał i uratował "Królewskich" od straty gola.