SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KANwa/dziennik/masa/fotki str.24

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Ja płatki owsiane zalewam wrzątkiem, później mielę z bananem i z mlekiem. Możesz też dodać białka. Więcej mleka powoduje, że są bardziej "znośne".

Możesz zrobić też omleta. Zalać płatki wrzątkiem, później ją odlać, wymieszać z jajkami, cebulą i solą. Smakuje za***iście.

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2159
No płatki ciężko wchodzą. Zobacze jak z tym omletem zobacze czy wyjdzie. Dzięki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Podsumowanie dnia: 13.07 (nietreningowy)

1. Dieta:
Posiłek I: płatki owsiane 120g, mleko 200g, gainer 50g.
B-36, T-16, WW-123, Kcal-755.
Posiłek II: jajka 200g, ser żółty 50g, grahamka 140g.
B-50, T-33, WW-81, Kcal-796.
Posiłek III: mięso mielone wołowo-wieprzowe 150g, ryż biały 100g.
B-44, T-16, WW-84, Kcal-1039.
Posiłek IV: kurczak 150g, makaron pełnoziarnisty 100g, pomidor.
B-47, T-3, WW-68, Kcal-494.
Posiłek V: twaróg 100g.
B-19, T-5, WW-4, Kcal-133.
Ogółem w pięciu posiłkach:
B-196, T-73, WW-360, Kcal-3216.

Podsumowanie dnia: 14.07 (treningowy)


1. Dieta:

Posiłek I: płatki owsiane 120g, mleko 200g, gainer 50g.
B-36, T-16, WW-123, Kcal-755.
Posiłek II: kurczak 100g, makaron pełnoziarnisty 100g, pomidor.
B-37, T-3, WW-68, Kcal-444.
Posiłek III: jajka 200g, ser żółty 50g, grahamka 140g.
B-50, T-33, WW-81, Kcal-796.
Posiłek IV: kurczak 100g, kasza gryczana 100g.
B-34, T-4, WW-69, Kcal-435.
Posiłek V: twaróg 200g, orzechy laskowe 50g.
B-47, T-41, WW-15, Kcal-586.
Ogółem w pięciu posiłkach:
B-198, T-96, WW-332, Kcal-2897

2. Trening:

Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 5s 8x40; 8x50; 8x60; 8x70; 8x80
Plecy: Martwy ciąg 5s. 8x45; 8x55; 8x65; 8x75; 7x85*
Plecy: Wiosłowanie sztanga z ziemi 4s. 8x40; 8x45; 8x50; 8x50;
Klatka: Wyciskanie sztangi na płasko 4s 8x50; 8x60; 8x65; 3x70**
Barki: Wyciskanie sztangi w staniu z klatki 3s 8x25; 8x30; 8x35***
Biceps: Uginanie przedramion ze sztangą 3s 8x25, 8x30, 5x35****

*Zwiększyłem ciężar.
**Trochę inaczej dzisiaj zrobiłem. Mniej serii, ale większe obciążenie. Zobaczymy jak będę się czuł jutro.
***Dwa ostanie powtórzenia oszukane, pomogłem nogami.
****Ręce wymęczone na maksa.

3. Filmy:
























Proszę o komentarze. Jak technika? Macie jakieś zastrzeżenia?

Zmieniony przez - KANwa w dniu 2009-07-15 00:58:02
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
1. Siady za płasko, stopy pod kątem 30 stopni (palce mocniej na zewnątrz). I chyba sobie jaja robisz, że siadasz w klapkach!!! Na pewno mi się przywidziało...
2. W MC szybciej schodź tyłkiem - Ty najpierw pochylasz plecy, potem schodzisz nogami, to ma być płynny ruch. Tyłek opuść niżej na początku ruchu w górę.
3. Wiosło OK, ale staraj się tak nie opuszczać głowy.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-07-15 01:10:16

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
wyraznie zaokraglasz ledzwie w MC

zeby to wyeliminowac zproboj przysiady zaamienic na siad przedni a MC na MC sumo

doloz tez "dziendobry"

podluzszym czasie[minimum 6 miesiecy] znow zacznij MC klasyk i nagraj filmik

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
1. Za płasko to znaczy, że za mocno się pochylam? Czy że za płytko robię? Przywidziało Ci się, nie mam klapków to takie skarpety, hehe...
2. Wiem. Czyli od samej góry nogi się uginają? Zrobię filmik następnym razem i ocenisz. A do góry robię dobrze? Najpierw nogi, później plecy?
3. To dodatkowe obciążenie dla kręgosłupa, tak?
4. Gdzie byłeś jak Cię nie było? Dzięki za uwagi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Sumo Deadlift - Nogi szerzej niż szerokość ramion, nie schodzę tak nisko tyłkiem jak przy klasycznym, ręce po wewnętrznej stronie ud, a reszta podobnie, tak?





Front squats
- Nie pochylam się tak jak przy tylnym, stopy równolegle, coś jeszcze mam zapamiętać?





Na tych filmikach technika jest ok?
Czy dzień dobry mogę robić zamiennie z martwym ciągiem?
Ile procentowo wyniesie obciążenie w dzień dobry w zależności od martwego ciągu?


Zmieniony przez - KANwa w dniu 2009-07-15 19:54:27
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
1. Za płytko.
2. Wszystko się zgadza.
3. Tak.
4. Ostatnio trochę kładę lachę na siłownię i na forum . Ale tutaj zaglądam, tylko nie zawsze się odzywam .

Pozdro.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Podsumowanie dnia: 15.07 (nietreningowy)

1. Dieta:

Posiłek I: płatki owsiane 120g, mleko 200g, gainer 50g, banan 120g.
B-37, T-17, WW-152, Kcal-869.
Posiłek II: jajka 200g, ser żółty 50g, grahamka 140g.
B-50, T-33, WW-70, Kcal-751.
Posiłek III: kurczak 150g, ryż brązowy 100g, pomidor.
B-39, T-4, WW-77, Kcal-471.
Posiłek IV: kurczak 100g, ryż brązowy 100g, pomidor.
B-30, T-3, WW-77, Kcal-421.
Posiłek V: twaróg 150g.
B-28, T-7, WW-7, Kcal-200.
Ogółem w pięciu posiłkach:
B-182, T-64, WW-381, Kcal-2711.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Wywal tego gainera z diety.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na cykl

Następny temat

czy to dobry plan ćwiczeń ??

electro
Polecane artykuły