Szacuny
0
Napisanych postów
25
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
114
No zależy co kto lubi zazwyczaj jakościowo lepsze są buty skorzane w syntetykach jest jeden problem estetyczny - pozostają na nich rysy i zadrapania można temu zapobiec kupując specjalna paste która jeśli pojawi się jakieś zadrapanie bezproblemu je zmyjesz , no myśle że już w takich butach musi być :) , a jaki model masz zamiar kupić ?
Szacuny
0
Napisanych postów
1663
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
14465
myślałem o F50.8 ale nie wiem czy nie taniej byłoby je złożyć. Oddzielnie kupić cholewkę, wkręty i wkładkę. Tylko chciałbym właśnie żeby stopa w nich za bardzo się nie pociła. Jak jest w tej sprawie? A i korki wkręca się we wkładkę czy trzeba kupić jakąś dodatkową warstwę do tego?
"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain
Szacuny
0
Napisanych postów
25
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
114
No zawsze lepiej kupić f50 z calym "pudełkiem" nie składać bo tam masz zawsze dodatkowe wkrety i klucz bez ktorego ani rusz a ciezko go zdobyć na allegro . A co do tej wentylacji to wydaje mi sie że powinno być ok . No oprocz wkretów i cholewki musisz mieć jescze tą wkladke .
Szacuny
0
Napisanych postów
37
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
191
Apropo Adidas F50 ja mam model F50.7 i twierdze ze w lepszych butach nie grałem :D Lekkie, wytrzymałe, wentylacja dobra, a piła siada normalnie miód. Ogólnie polecam :)
Szacuny
0
Napisanych postów
1663
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
14465
A tego klucza nie da się zastąpić jakimś domowym? O wkrety się nie martwię bo można kupić bez problemów. Jak patrzyłem na Allegro to składając tego buta z oddzielnych części to zapłaciłbym w sumie 200zł. A kupowanie całego pudełka to sporo większy wydatek. Chyba że ktoś widział cały zestaw za takie pieniądze:D
"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain