SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Witam, a ja chce kupić dość dobre buty na sztuczną trawe i w zime żebym mógł grać w nich na hali. Często nie gram i nie jestem wybitnym piłkarzem;] gra "for fun" interesują mnie buty maksymalnie do 200zł jednak dobrze by było gdybym zamknął się w 150zł. Czy te będą ok? http://sklep.sizeer.com/plec-meskie,MM/buty,B/sport,S/buty_pilkarskie,BF/nike_mercurial_veloci_v_ic,17567.bhtml 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
witka. Szukam dobrych butów na trawę i czasem na beton (turfy? czy jakie?) dla bocznego obrońcy (szybki, zrywny, czasem też rozgrywający lub skrzydłowy pomocnik). Zależy mi na pewności strzału (lekkie, ale 'pewne' przy uderzaniu), i dobrej kontroli nad piłką. Jakie buty polecicie? do 200zł

pozdr

Zmieniony przez - adyb007 w dniu 2010-06-21 21:43:31

Zmieniony przez - adyb007 w dniu 2010-06-21 21:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
chemis, tych Mercuriali do których dałeś link nie polecam.Co prawda sam gram bardzo często, ale to przesada że po miesiącu podeszwa zaczyna się odklejać i ogólnie bardzo się ścierają.Bardzo nie trwałe buty, ja halowych już nigdy nie kupie, może kiedyś jakieś korki, ale na hale nie ma sensu, bo się rozwalają.Chociaż jak mało grasz to kto wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Przeczytałem kilka poprzednich odpowiedzi i zamówiłem dziś adidasy adinova. Mam nadzieje, że dokonałem dobrego wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Czy Adidas AdiCore to jakiś wyższy poziom? Czy to są te podstawowe buty typu Veloci czy Total 90 shoot?

To samo pytanie mam jeśli chodzi o te buty:

http://allegro.pl/item1078355649_lanki_adidas_adinova_ii_fg_nowosc_2010_42_2_3.html

Zmieniony przez - ciopong w dniu 2010-06-23 15:14:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
adipure najwyższy model

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
To to ja wiem, ale tak jak np. mamy Veloci - Talaria - Vapor, to któremu z tych modeli odpowiadają te AdiCore i AdiNova? Bo nie chcę kupować tych najtańszych jak Veloci czy Shoot, a coś porządnego. AdiCore i AdiNova to nie są najwyższe modele - to wiem, ale czy jest to coś właśnie typu talaria?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
adinova
adicore
adipure

tak to wygląda

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Okej, dzięki. Właśnie o to mi chodziło!! :)

susik, a polecałbyś te adicore? Widzę, że są ze skóry i pewnie czucie piłki jest w nich dobre, ale też zależy mi, żeby się po pół roku nie rozleciały... Przerzucam się z Nike na Adidasa i nie wiem, czy opłaca się zaryzykować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
mam turfy adicore
i jeśli miałbym kupować nowe to kupiłbym chyba znowu adicore

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium