SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 999
Mi się podobają :)
Dziękuję za propozycję :)
Zaraz poszukam takich na allegro :)
***




To są PUMA V-KONSTRUKT III GCI FG

czym różnią się od tych z II. Jakieś większe różnice czy obydwa modele dobre??


Zmieniony przez - Kika9004 w dniu 2010-07-14 10:31:58

Weźmiemy w ręce życie, zaczniemy budować od podstaw,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339
Od tygodnia mam lanki Mercurial Talaria V .
I polecam wszystkim te buty..lekkie, wygodne i dobrze sie do nogi dostosowują i nie bierzcie o 0,5cm większych.

Pozdrawiam

" Najważniejsze w życiu to mieć pasję.! "

GG 3201664

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
do kolegi od butów puma: poszukaj aukcji na allegro z poprzednią generacją tych butów i porównaj.

w tym wątku wyskakuje reklama butów firmy Nomis. Jest napisane, że przeceny 70%. Może warto się tym zainteresować? Patrzyłem na ich stronę kiedyś to były buty po 500zł, 600zł, a nawet 800zł. Skoro wcześniej długi czas tyle kosztowały to może są dobre? A teraz kosztują dużo mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 182
Ma ktos do sprzedania korki mercurial III http://cdn2.ioffer.com/img/wantad/883/721/VSEy.jpg  (obojetnie jaki kolor , numer 41 ) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
Kika9004 - No na pewno różnią się wyglądem :) Wydaje mi się, że nie są wykonane ze skóry kangurzej tak jak model drugi. Tak wgl to o III dużo nie słyszałem i najwidoczniej nie są jeszcze sprawdzone przez większą ilość ludzi. Polecam V-konstrukt II :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 999
14kobus dziękuję :)

Weźmiemy w ręce życie, zaczniemy budować od podstaw,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1565
Kika , v-konstrukty to idealne korki , nie ważne jakiej generacji. Osobiście posiadam ich pierwszą generację:
http://allegro.pl/item1136089586_korki_puma_v_konstrukt_gcifg_100989_02_40_5.html

4 miesiące temu kupiłem je za... 119zł + przesyłka! Cena naprawdę śmieszna jak za tak dobre buty. 2 generacja też jest dobrze wykonana , tyle że trochę droższa:
http://allegro.pl/item1125270344_korki_puma_v_konstrukt_ii_gci_fg_101236_04_40_5.html

3 generacja weszła dość niedawna (na świecie chyba pod koniec ubiegłego albo na początku bieżącego roku) , więc nie jestem w stanie zbyt dużo o niej powiedzieć. Sam na allegro nie znalazłem żadnej sztuki , choć chyba jakiś miesiąc temu była , ale za 300zł.
Myślę , że możesz się spokojnie zdecydować na v-konstrukty 1 lub 2 generacji. Uważaj tylko na ich podróby typu v-kon:
http://allegro.pl/item1150628332_korki_lanki_puma_v_kon_iii_vkon_gcr_hg_42_gjt.html
Mój kolega je kupił po atrakcyjnej cenie , a po 2,5 miesiącach gry rozkleiły mu się na wewnętrznej stronie z przodu. Rozklejenie było tak poważne , że but nadawał się do wyrzucenia. Ciekawostką jest to , że pumy v-kon zawsze pojawiają się kilka miesięcy przed premierą v-konstruktów. Są to zazwyczaj prototypy v-konstruktów , wykonane z gorszych materiałów i mniej wytrzymałe.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
nie są to żadne prototypy tylko najgorsza wersja modelu, jak przy vapsach veloci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 999
mercurial dziękuję za rady.
Teraz wiem dlaczego znalazłam tą III za taką malutką cenę :) Boję się by nie wpaść w pułapkę marketingową i nie kupić szmelcu.
Jak odróżnić podróby od oryginału?
Chodzi tylko o nazwę v-kon // v-konstrukt ?????? Czy wyglądem też się różnią??

Weźmiemy w ręce życie, zaczniemy budować od podstaw,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1565
Wygląd mają bardzo podobny , ale są wykonane z gorszych materiałów. Na allegro zazwyczaj nie ma czegoś takiego jak próba oszustwa. Po prostu w nazwie pisze , czy są to v-kony czy v-konstrukty. Jak będziesz kupowała przez allegro to podaj nam linka to doradzimy , czy są to oryginały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium