SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
Według mnie Adidas'y ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 934
tez polece ci te adidas'y absolado
sam je mam i sprawuja sie bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Co Myślicie o Adidas Sala IX ? Będzie trzeba sobie cos kupic jak siemoje mystic zniszcza :)

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie myslales nad Nike T-7 T-5 T-3?

Zmieniony przez - Hellix w dniu 2009-04-14 21:18:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Myśle nad takimi modelami t-7 t-5 sala IX AZCII

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez msyle nad T-7, i chyab sie zdecyduje, skora kangorza, zoom air w piecie, moje FTII ledwo zipia, a jak juz kupowac to raz a porzadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
ma ktoś może wkręty do f50.Chodzi mi o 2 sztuki poniewaz zgubilem i nie oplaca mi sie za 90 zł kupowac calego kompletu, moze ktos ma niekompletne niepotrzebne i moze sprzedac. głównie chodzi o hg,fg(po 2 sztuki z kazdego kompletu)

siła w kupie - kupa w dupie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
naduzywany wyraz "komplet" w mojej wypowiedzi, ale jakos żaden synonim nie przyszedł mi do głowy

siła w kupie - kupa w dupie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Widzę że forum zamilkło spróbuję je rozruszać a więc co myślicie o talaria V ? :D

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
hmmm, talaria V, bardzo dobry but moim skromnym zdaniem, leciutki, ladne wzorki, solidny, ale jedni jednak uwazaja ze nie wygodny, choc jest przeznaczony raczej dla osob o waskich stopach;p Na wiecej nie mam juz pomyslu;]
jak cos pokrecilem to poprawcie mnie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium