SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Jakbys choc zwrocil uwagę na moje posty to byś wiedział jakie modele proponuję i do jakiej kwoty, czytaj wszystko zanim coś w moją stronę napiszesz. Mi zrobiło różnicę kiedy miałem total 90tki(III FG) a kiedy np. copy lub vaporki czy tam tiempo,gdyż w totalch nie zawsze mi wychodzilo wszystko co chciałem- moze to zmiana obuwia wpłynęła(2 seozny z rzedu vapory, chcialem spr. odmiany). Poki co kupiłem tiempo ponownie bo są naprawde fajne i za***iscie mi się w nich gra, ale mam zamiar o jeszcze jedną parę do przodu i sie zstanawiam nad konstruktorami, talaria III, vaporki II FG(tych nie moge znalezc jesli mzoecie to prosze o link) lub Puma v1.06. Zastanwiam się nad nimi własnie, cena mysle ze do 300-400 bym się zmieścił.. Chodzi mi o wszystkie z tych modeli o lanki raczej bo nie wiem jak tam z wkretami na nienajlepszych warunkach jesli chodzi o murawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
copa mundial albo adipure(widzialem w złotych tarasach w warszawie za 300 zl promocja),ew nike tiempo niekoniecznie najwyzszy model w tamtym roku kupilem za 149 zl na promocji(biale joga bonito) i do dzisiaj są w szafie zeby czasem pokopac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
a czy jest duża różnica między copa mundialami, a kaiserami (chodzi mi o wygodę i wytrzymałość, czym się różnią - wiem)? Tiempo nie chce, mam legendy wkręty i jakoś mi nie podchodzą (nie żebym chciał coś im odejmować, indywidualne zdanie). Co jeszcze powiecie o v-konstruktach i adipure? Dużo osób ma telstary i pozytywnie o nich mówi ale z adipure się jeszcze nie spotkałem ;)

@Samo88
Jeżeli to było w moją stronę, to uwierz mi że przeczytałem kilka stron i wiele za ciekawego nie znalazłem więc napisałem post z indywidualną prośbą.

Zmieniony przez - bollek. w dniu 2009-07-24 22:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
bollek. z tego co mówią w szatni to w kaiserach masz twardszą skórę,w copach jest mięciutka, co moze przekladac sie na wygode itp.ale nie wiem kaiserów na nogach nie mialem(ceną sie nie różnia a jednak copa najwyższy model) v-konstrukty mają dosyć miekką skóre,są wytrzymałe trener(pilkarz 3 ligowy) ma je drugi sezon i są dobrym stanie nic nie odchodzi.Adipure to coś pomiędzy copami a kaiserami jezeli chodzi o skóre jest miększa niz w kaiserach a twardsza niż w copach. Ja bym Ci z ręka na sercu zaproponował Copy nie przejedziesz się na nich mogę sam Ci to zagwarantować.

Samo88 puma v1.06 kupisz do 200 zł na terenie warszawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
Ok Dzięki ;) Chciałem kupić kaisery ale namówiłeś mnie na copy ;p i prawdopodobnie kupię je w dobrym sportowym sklepie (nie na allegro) za lekko ponad 300 zł to chyba dobra cena nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
nam trener załatwia po 300zł....kolega kupił na allegro za 200zl niby niczym sie nie różnia ale odpukać cos sie stanie to mozna zareklamować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Buty zamawiam tylko przez neta albo w Opolu lub Wrocławiu, zalezy mi na vaprokach II FG ale za chuia nie znajde lanek, same wkręty. Jak cos sie skusze na konstruktory albo 1.06, talarki III FG jesli nie znajde vaprek, choc jeszcze moze cos wpasc ciekawszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
Ok dzieki jeszcze raz ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Mam Pytanko :) Jakie Buty Byście Mi Polecili Halowe Mogą Być TF Zastanawiam Się Nad adidas Sala IX, nike T-5 I Nike Tiempo Mystic III. Wziął bym Mystic Bo Mam 2 i Są Bardzo Dobre Tylko Zniechęca Mnie Gruba Podeszwa macie link http://allegro.pl/item688627999_nike_tiempo_mystic_iii_ic_r_44_buty_halowe.html
:) Nie Wiem Co O Niej Myśleć
Może Polecicie Coś Jeszcze Pozdro

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291
Ja raczej kupuje Steamy II albo V :P podobno bardzo wygodne i rzepa robi swoje ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium