SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
Skate, ale przyznaj, ze ten model jest dobry i nie ma mu nic do zarzucenia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
ktos sie tu chyba pytal jak czyscic buty z syntetyku, prawda??ja posiadam nike first touch II bialo-zloto-czarne i sa z syntetyku, jak zagram na trawce z guma(bo takie mamy boisko)to sa cale brudne i zwykla scierka nie da sie ich doczyscic, ale jak sie na wilgotna scierke doda troche proszku do prania to wszystko powinno zejsc(przynajmniej mi schodzi).mysle ze choc troche pomoglem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58
Co sądzicie o tych halówkach, czy dobre jak na syntetyk ? http://www.allegro.pl/item581115966_buty_halowe_adidas_questra_iii_in_nowosc_2009.html

Zmieniony przez - macieq12 w dniu 2009-03-16 15:49:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
macieq12-ja bym ci radzil kupic buty joma, sa to jedne z najlepszych butow na hale i uzywaja ich zawodowcy, a takze sa w niskich cenach;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 76
Witam. Zamierzam kupić te oto buty - http://allegro.pl/item584464872_buty_halowki_joma_top_flex_81_skora_rozm_40.html . I w związku z tym mam problem, pewno banalny. Otóż mam stope 26 cm i nie wiem jakie brać czy 40- dł. wkładki 26, czy 39- dł. wkładki 25,5 ? Jak myślicie? Pomóżcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
a nie jest tak ze jak jest 26 cm to rozmiar nie powinien byc 42??czy sie myle, jesli tak to mnie poprawcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
chyba ze buty joma ma inna numeracje, wiec sory.a jak chcesz grac na hali to moim zdaniem powinienes brac but idealny, nie za duzy, nie za maly.zebys czul idealnie pilke.no i oczywiscie plus skarpeta(czy tam getry)to juz twoj wybor, to tylko moje skromne zdanie;)
PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 76
Chyba wezmę 25,5 cm bo mam brata buty i one są 25,5 i są dla mnie ok. Więc myślę że one będą dobre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 934
GK1 a ile kasy mozesz wydac na buty ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium