SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166


a oto moja mała kolekcja koreczków

ala

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Głupie pytanie oczywiście że z tych f50.7 :)

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 116
a jakie inne oprócz f50 moze..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Nike Air legend , Puma v-konstrukt jest troszkę takich modeli ;P

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 116
własnie sie waham miedzy PUMA V-KONSTRUKT II GCI FG a F50.7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
A co sądzicie o adicore 2 in ? Warte są tych 400 zł czy jest tak drogo ze względu na nowy model? Skóra cielęca ale kosztuje tyle co kangur z najwyższej półki :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 259
ja polecam Adidas Predator http://allegro.pl/item586420895_adidas_predator_powerswerve_ps_fg_48_vat.html
Mam je od roku i są na prawdę świetne, bardzo lekkie, wygodne i super się w nich gra. No i zauważyłem że obecnie bardzo wielu zawodników w nich gra zarówno w Polsce jak i w Europie.

HALA MADRID!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Dzięki :) A wiesz czy Predator jest też na halę? Bo właśnie takich szukam, porządnych butów na dłużej i raczej tylko na halę. Dziś porównywałem modele adicora i adinova, ten drugi kosztuje połowę ceny, podeszwę ma identyczną, wzmocnienie z tyłu na Achillesa wydaje się nawet solidniejsze, również ma asymetryczne sznurowania i z kształtu jest w zasadzie identyczny, wysokość czubka, asymetryczne sznurowanie etc., zapomniałem tylko zapytać czy to też skóra :( Adicora robi solidniejsze wrażenie jak się przyjrzeć dokładniej, przód jest wykonany tak, że w ogóle nie deformuje się przy zginaniu tylko wraca do poprzedniego kształtu (szczególnie przy syntetykach wystarczy na nowej parze unieść trochę przód i od razu pozostaje widoczne zgięcie), wnętrze jest najbardziej komfortowe jakie spotkałem, wkładka mięciutka na całej długości, nie tylko na pięcie.
Generalnie mogę wydać tę kwotę ale może coś jeszcze lepszego się znajdzie w tej cenie. Waham się czy warto dopłacać 200 zł za miękką wkładkę i mniej odkształcające się podbicie przy stawaniu na palcach bo poza tym te dwa modele są prawie identyczne. Sam nie wiem :P A jeśli to jest tylko kwestia wysokiej ceny bo jest to "nowość", to tym bardziej nie chciałbym dopłacać tylko znaleźć coś innego w tej cenie albo podobnego za pół ceny. Pozdrawiam. Dzięki za radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Jest takie drogie z 2 powodow 1 jest nowosc 2 skora cieleca moim zdnaiem nie oplaca se ich kupic za taka cene lepiej kupic t-7 lub mystic sam je mam i sa dobre

Edek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium