SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
Hmm, jeśli mają być wytrzymałe i żeby dobrze się w nich kopało, to bez wątpienia popieram Konir'a- Air Legend'y. Poleciłbym także +F50.7 :)
Wybór zależy od Ciebie, obydwa modele są według mnie bardzo dobre, tyle że Air Legendy wydają się bardziej wytrzymałe [przez co będą trochę cięższe], ponieważ są ze skóry kangurzej, a +F50.7 to syntetyk [lżejsze :P]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
AdiNova Co Mogę powiedzieć Wiele Się Od Telstar Nie różnią Skóra naturalna z elementami syntetyku po prostu nowszy model Jedyna chyba taka różnica to taka że w AdiNova Jest Asymetryczne Wiązanie :D Pzdr.

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110
witam
moze mi ktos doradzic co wie o korkach "Umbro revolution"???
Są trwałe?
niesttety nigdy nie mialem stycznosci z ta firma wiec nie wiem czy warto kupic..bo jest okazja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Aha Jeśli Chodzi O te Buty Majkel V-konstrukt Air legend Copa Mundial Ale Jeśli Chodzi Ci o To Aby były wytrzymałe i szybko nie kupować nowych to najlepsze rozwiązanie < moim zdaniem > To F50.7 Nawet Jak Ci Wytrzymają trochę krócej niż np. AIR Legend to po prostu Zmienisz Cholewkę Za połowę Ceny Buta i masz nowe buciki :D Pozdro mam nadzieje ze pomogłem :D

Zmieniony przez - EdekEdek w dniu 2009-04-09 21:57:35

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Creiddamis dzięki za pomoc :) Muszę się zastanowić jeszcze które ale już pozostały mi tylko 2 modele F50.7 i air legend. Jeszcze tylko jedno pytanie lepiej kupić air legend II czy zwykłe air legend ?

Edek <- No właśnie z tą cholewką jest dobry pomysł tym bardziej ze jeszcze dodatkowo można na nowszy model wymienić :)

Zmieniony przez - majkel555 w dniu 2009-04-09 22:00:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakies haloweczki do okolo 200zł

Mam terac Nike FTII ale troche wkurza mnie wyroki czubek, wiec poradzcie cos z niskim czubkiem dobrze by bylo z skory naturalnej, mialem Mystic i bardzo dobrze je wspominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Helix <- co do butów halowych ze skóry naturalnej to odradzałbym ci adidas absolado ps in. Możliwe że trafiłem na jakiś wadliwy model ale jeżeli nie to wytrzymałość tych butów jest bardzo słaba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
Hellix, a jak ci sie sprawuja nike First Touch II, bo ja sobie kupilem niedawno i nie wiem czego mam sie spodziewac;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobrze, super przyczepne, na hali i na sztucznym boisku, fajnei dopasowuja sie do nogi, dobre czucie, gdyby jescze nizszy czubek byl to by idealne byly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
moglby mi ktos pomoc? chodzilo mi o buty idealne na sztuczną murawe ale tez zeby dobrze sie w nich grało na naturalnej murawie

Nie ważne ile razy upadniesz, Ważne ile razy się podniesiesz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium