SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
Witam. Szukam właśnie butów na halę, czytając różne fora zdecydowałem się na buty Jomy - atrakcyjna cena i dobra opinia. I teraz nie wiem które wybrać: Lozano czy Top Flex. Czy ktoś grał w nich, czym się różnią, które są lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
Mercurial, dzieki za linka jak mowisz to chyba jedyna metoda. Nie ukrywam, ze szalenie mi sie one podobaja i nie wykluczone, ze sie skusze, ale mam jeszcze do Ciebie pytanie, bo najbardziej zalezy mi na wytrzymalych butach w gre wchodza najwyzsze modele. Chodza mi po glowie nike tiempo legendy III (biale) adidasy adipury III trx (czarno-zolte), puma powercat 1.10 tricks (czarne z pomarczowymi pumami po bokach Arboleda w nich gra), adidas predator X trx Czytalem tez tutaj, ze kazdy zachwala jomy castilla. Chce kupic buty, ktore sa wytrzymale. Wiem, ze copa mundiale sa solidne, ale jesli ktores z tych wymienionych wyrzej przeze mnie sa rownie trwale to wybiore je a nie copy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1565
Jomy odradzam. Firma ta robi porządne halówki ,ale z korkami nie jest już tak wesoło. Na kilka forach czytałem opinie o korkach rozklejających się po kilku meczach właśnie marki JOMA. Nie wiem czy to chodziła właśnie o model Castilla ,ale lepiej być ostrożnym. Podobnie jak ty cenię skórzane korki. Jak dla mnie najlepsze skórzane korki (bez względu na cenę) to:

Adidas Adipure II i III
Adidas Predator Powerswerve
Nike Tiempo Legend II i III
Adidas Predator X
Adidas Copa Mundial

Gdybym ja miał wybierać z tych modeli ,to zdecydował bym się na legendy albo adipure ,gdyż ponad wszystko cenię sobie komfort gry.

Jeżeli chodzi o halówki Jomy ,to mam już 3 miesiące halówki Joma Top Flex i nie zamienił bym ich na żadne inne (oprócz Nike 5 T-5 , T-3 i Adipure). Po prostu są bezkonkurencyjne - leciutkie jak adizero i wytrzymałe jak adipure. Tych butów po prostu nie da się zniszczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
Dzieki Mercurial, zatem wybiore miedzy nike tiempo legend, a adidas adipure, choc bardziej sklaniam sie do nike tiempo. Wierze, ze nie rozleca mi sie po jednym sezonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
Mercurial wielkie dzięki, takie odpowiedzi oczekiwałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6400
Hemon ja bym ci jeszcze zaproponowal jedna firme, a mianowicie japonską Mizuno. Ja sam aktualnie posiadam model Wave Ghost i jestem bardzo zadowolony z nich, komfort plus wygoda, a w dodatku ladnie sie prezentują .

http://allegro.pl/mizuno-wave-ghost-si-rozm-44-5-i1192908026.html
http://allegro.pl/mizuno-wave-ignitus-md-rozm-43-i1199356671.html
http://allegro.pl/mizuno-supersonic-wave-md-rozm-43-i1199356883.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 779
Pomoże mi ktoś w wyborze ? Czy do 200 zł znajdę coś lepszego od poniższych modeli :
[allegro.pl/adidas-absolion-ag-rome-41-42-45-46-47-predator-i1208113693.html]
[allegro.pl/buty-pilkarskie-adidas-adicore-ii-trx-fg-42-i1190922050.html]

Który wybrać ? Szukam lanek, często zdarza mi się grać na boiskach ze słabą murawą. Mam szczupłą stopę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
Fajne te mizuno zwlaszcza te zolte. Powiem tak przez neta razeczej sie nie zdecyduje na kupno butow wiec musze gdzies pojezdzic za sklepami gdzie dostane te najwyzsze modele. Jesli ktos zna jakies dobre sklepy na slasku, badz w krakowie lub warszawie badz wroclawiu to dajcie mi namiary. Z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 226
Witam mam do sprzedania kilkanascie par korkow i jedne halowki

Posiadam m.in. Vapory II, III, Predator mania, pulse, legendy i wiele innych.

NOWE I UZYWANE NR. 39-46

ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE !!!

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4130660

JAK COS GG 5392621


Zmieniony przez - Alit w dniu 2010-09-07 18:55:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Jakie korki z tych najwyższych modeli polecacie? Chodzi mi o te typu AdiPure, Maestri... Miesiąc temu kupiłem Nike Total 90 Strike LTD ze skórki, niestety już rozpruły się po boku i wzięła mnie kur*ica.

Dlatego też postanowiłem, jeżeli szczęście dopisze, kupić model z najwyższej półki. Jaki będzie najlepszy do grania i wytrzyma najdłużej? Nie uśmiecha mi się wymieniać butów co pół roku, więc proszę obytych z tej klasy obuwiem użytkowników o cenne porady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium