SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 279515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
aha, to teraz wiem;p a jaka kwota?i czy maja byc ladne czy raczej wytrzymale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 245
Można powiedzieć, że cena obojętne :) Mogą być i wytrzymałe i ładne :) Ale nie muszą oczywiście :) Z ceną nie przesadzajmy, że jakieś za 800 zł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Konir Masz Rację ja nie twierdze ze buty bramkarza nie różnią się od napastnika ale to nie jest tak jak wszyscy sobie wyobrażają bo tu lepszy strzał bo w tych się super szybko biega za przeproszeniem g**** prawda grając w piłkę musisz wiedzieć ze to umiejętności odgrywają główna role i żadne buty ci nie pomogą jeśli nie umiesz grac. Jesteś napastnikiem kup sobie coś z dobrego materiału który pasuje ci do kształtu twojej stopy np kangur i nie zwracaj uwagi na reklamy super buty dla napastnika nic innego jak pic na wodę :P musicie wiedzieć ze to jest ich praca i oni właśnie na tym zbierają kasę :D:D:D:D pozdro takie jest moje zdanie :D Jeżeli Się Mylę poprawcie mnie po to jest to forum ale myślę że mam rację :D:D Serdeczne pozdro

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 245
Edek, a może Ty doradzisz ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
Edek, masz racje z tymi reklamami, mi chodzi o to ze napastnik w butach np jakis pumach co sa raczej dla bramkarzy, stabilne, dobrze sie trzymaja podloza nie nadawaly by sie dla napastnika bo by sie mu ciezko biegalo, raczej napastnik powinien miec takie leciutkie, wygodne byty co ich nie powinien nawe czyc na nogach, zeby czul jak plynie po boisku i przenika przez grupe nabuzowanych obroncow;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
wiecie co, sory, troche sie rozmarzylem;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
:D Warszawiac a mozesz podac wymagania ;d cena kolor i takie inne zebym wiedzial co poradzic < jeśli pisales w poprzednich postach to sie jak by to powiedziec nie bulwersuj bo w to nie wnikałem :D :D

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
W jakiej cenie? Bo jak potrzebujesz lekkich bucików, a masz niezłą "kieszeń", to można się pokusić o zakup Vapor'ów ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 245
Pany, mam do was pytanie a zarazem prośbę. Poszukuję leciutkich butów lanki, coś na styl puma nevis hg dam linka :

[http://www.allegro.pl/item597724217_puma_nevis_ii_gc_r_hg_jr_nowe_wyprzedaz.html] 

Nie muszą być ze skóry, najlepiej jakby to był biały kolor. To są buciki junior, maksymalny numer to 40,5. Ja potrzebuję 42. Dzięki i proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. No to się powtórzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Tak Vaporki Super Buciki ale nie wiem czy Warszawiec chce wydac taka cenę na buty :) Sprawdż Adidas F50.7 a nawet F50.8 Jak Masz około 370 zł. tu się powtorze air legend i v konstrukt. :D Białe Może Puma King ? :P i oczywiście nie zapomnijmy o Dois i copa Mundial sprawdzić też możesz V1.08 Także Super Buciki Jeśli żadne ci nie pasują napisz jeszcze jakies by sie znalazly :D pozdro

Zmieniony przez - EdekEdek w dniu 2009-04-06 14:56:05

Edek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

Wiecej