SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
A co powiecie o Nike Ronaldinho Dois? Kangur, a cena tak niska. Jeszcze to buty mojego ulubieńca hehe :D Czemu są tak tanie? http://www.allegro.pl/item979312528_nike_ronaldinho_dois_fg_r_46_od_teamsports_pl.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Brac poki sa, bo wyprzedaja je wszyscy za smieszna cene od kiedy r10 przeszedl do milanu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Ktoś zna jeszcze jakieś buciki z kangurka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Witam!
Mam pytanie, ponieważ w ostatnim meczu ucierpiały moje buty to chciałbym zakupić nowe i tu pojawia się dylemat,bo:

Po waszych opisach widzę że nike legend to porządna firma, dobre czucie piłki, wytrzymałość, itp., ale ja jestem zawodnikiem, który głównie bazuje na szybkości i dryblingu, więc nie wiem czy nie lepsze byłyby vapory V lub nowe, porównywane z V, nike mercurial glide/miracle lub adidas f30?

Z góry dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Ja też bazuje na szybkości, bo mam 12.06 na 100 i bardzo często "biorę na szybkość". Ja też myślałem o Vaporach, ale są za drogie jak na tego buta. Jedyne co wybrałbym z Mercuriali to Talarie. Cena rozsądna. Ja jednak nie wierzę w to, że buty dodają szybkości. Może są lżejsze, ale tego nie odczujesz, bo to tylko kilka gram. Według mnie te niższe poziomy mercuriali to taki badziew, że szok. Dobre mogą być te z najwyższej półki, których używają zawodowcy. Moim zdanie tak samo szybko będziesz biegał w Legendach i Mercurialach. Szybkość, celność - te atuty dają tylko najwyższe poziomy danego modelu, które kosztują około 600-1200 zł i tylko najlepsi gracze mogą z nich wydobyć tą szybkość czy celność. Dlatego ja wybieram Legendy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
jakis ktos jakie masz turfy? bo moje turfy joma top flex niestety zakończyły żywot, ale lekko nie miały. Szukam czegoś bardzo wytrzymałego, bo będą używane 2-3 razy dziennie. Może ma ktoś jeszcze jakieś swoje propozycje? Patrzyłem na turfy jomy, ale super copa i classic mnie nie przekonują co do swojej solidności. Przy ostatnim zakupie trafiłem na rodzynka JOMA top flex turf i teraz jakby się pojawiły to brałbym w ciemno. Na razie faworytem jest Nike Tiempo Mystic III, ale też do końca nie jestem przekonany

Zmieniony przez - paw7897295 w dniu 2010-04-05 09:39:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Między najwyższymi poziomami butów nie odczujesz różnicy. Jeden bat, czy będziesz grał w Vaporach czy Legendach, bo i tak w tych pierwszych nie będziesz szybszy i jest to pic na wodę. Większość ludzi tak uważa, bo widzi Cristiano Ronaldo naginającego w nich na palcach po murawie i podniecają się, że "ooo! Jakie te buty szybkie!". Znajomi, którzy mieli te cudeńka na nogach mówią, że nie odczuwają żadnej różnicy podczas biegu. Dlatego wybrałbym skórę kangura, czyli Legendy - bez znaczenia, czy II czy III, bo oba modele wyśmienite (chociaż szczerze mówiąc za Legend II przemawia jeszcze wygląd, ale to już mało istotna sprawa :P).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Bo mercuriale nie daja prawie nic szybkosci, tylko czucie pilki, pilka az sie do tego syntetyka klei, co jest badzo wazne jak szybko biegniesz i trzymasz krotko pilke.

Z turfow mam tylko tiempo mystic II, III jest tylko lepsza o przeszycie czuba dodatkowe, wiec i jest pewnie bardziej wytrzymala. Widzialem tez 1 model na calym allegro joma top flex turf ale niestety nie moj rozmiar.


Wezme jeszcze 1 turfy - mercurial victory jak tylko sie dowiem czy ich syntetyk to ten sam z vapor VI.

Tak podsumowujac to sa tylko 2 turfy dostepne i warte uwagi - mystic i pred absolion x (nie mylic z absolado), tyle ze te 2 kosztuja 300zl +, co jest smieszne jak na turfy, choc porownujac je do copow to na pewno sa lepszym wyborem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
@jakiś ktoś
Ten syntetyk z victory to jest ten sam co z vaporów ale nie VI tylko V, lecz wczoraj widziałem je w sklepie:korki i halówki i wg. mnie nie warto kupować bo to takie halówki za 14zł z wyglądem za 200

@Dzięki za odpowiedź w sprawie moich butów i zamówię najprawdopodobniej legend III lub mystic. A co do vaporów tam się pojawiło takie zdanie, że nie warto za taką cenę, to się zgadzam.
Ale, że ja mam znajomego w sklepie sportowym to w hurtowych ilościach dostaje je za 300-400 ;), a sprzedaje za 600, więc.. Ale i tak ich nie kupuję :s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1565
Witam!

Co myślicie o butach PUMA V-KONSTRUKT? :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=977336279

Przecenili z prawie 200 na 120 , więc wszyscy kupują. Pisze , że są ze skóry kangurzej i na zdjęciach też wyglądają porządnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium