SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Damian, dlaczego uważasz, że Legendy nie są dobre w Twoim wieku...? Jeżeli chodzi o cenę, to wystarczy przejrzeć aukcję Allegro. Ja kupiłem swoje Legendy za... 115zł! :O Kobieta, która je sprzedawała nie znała się na sprzęcie i w aukcji nie napisała: "Buty Nike Air Legend" czy coś podobnego, tylko "Korki Nike Warto!". Przez przypadek się na nie natknąłem, skorzystałem z okazji i nie żałuję. Używane jeden raz, w idealnym stanie - tylko korki od spodu były ubrudzone ziemią, ale gdybym kupił nowe, to po jednym treningu wyglądałyby tak samo. One też są wykonane ze skóry kangurzej i co mnie zaskoczyło to to, że kapitalnie przylegają do stopy. Czucie piłki jest w nich fantastyczne i nie wyobrażam sobie, że można zrobić bardziej solidne buty.

Nie wspomnę tu już o technologii AirZoom, którą dotąd uważałem za nieistotny "bajer". Teraz znacznie pewniej się czuję lądując na ziemię po wyskoku, kiedy pod moją piętą znajduje się mała poduszeczka, która znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia np. stawu skokowego. Dla mnie te buty to ósmy cud świata i jeżeli z nich nie wyrosnę, to pogram jeszcze długi czas.

Nie chcę Cię odwieść od Twojej decyzji co do tych korków Jomy, ale może warto się zastanowić, poczekać na jakąś okazję i kupić Nike Legend? Ceny tych najnowszych mogą przerazić, ale starsze modele, nie dość, że lepiej wyglądające, to tańsze. : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 129
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Myślę, że się nie opłaca, bo są drogie, a taki najwyższy poziom ze mnie też nie jest i na moje rozgrywki w zupełności starczą Mystic. Te Jomy, chyba lepsze od Mystic? Jednak szperałem trochę w internecie o opiniach Jom. Wszyscy cenią je za komfort, wygodę i solidność wykonania, ale równie często zdarzają się takie komentarze "słabej jakości wkładka przeciętny wygląd pięta oblewana plastikiem - nie wróżę mu długiej przyszłości but mało ergonomiczny (wiązanie symetryczne, podeszwa w miejscu podbicia powinna być węższa i lepiej wyprofilowana, wysoki przód) przeciętne czucie piłki oraz stosunkowo spora waga - nie polecam napastnikom i lubiącym dryblować" - autentyczny cytat. Będę musiał jeszcze rozważyć wszystkie za i przeciw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
damian ja juz mowilem, ze jomy sa doskonale do 200zl, nie ma co ich porownywac z butami za 500zl =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Wow !!! wielkie dzieki szyjek Naprawde stokrotne dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3182
Mam 2 pytania odnośnie butów, ponieważ szukam sobie teraz jakiś wkrętów i stąd moje pytania:
1. Czy jest duża różnica pomiędzy butami puma v-konstrukt a puma v-kat(chodzi mi o wygode i wyrzymalość)?
2. Czy mystic na temat którego nawiązala się dyskusja wyżej jest wytrzymalszy od v/konstrukt/v-kat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
1. Nie ma różnicy. Są po prostu dwie nazwy tego buta.
2. Myślę, że może być podobnie z wytrzymałością. Żadnych nie miałem, ale sądze po wypowiedziach użytkowników tych butów, że Mystic będą wytrzymalsze.

Zdecydowałem się w końcu. Wybiorę pomiędzy Nike Legend II, a Nike Mystic III.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Puma to bubel powiem z gory, sa tylko 2 topowe modele pwr i 1.1, reszta to syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Damian - Nike Legend II!! Nawet się nie zastanawiaj!! :P Są trudno dostępne, ale myślę, że warto poczekać. Jednak jeżeli wkrótce tak jak ja zaczynasz ligę, to wiadomo... Lepiej grać w Mysticach niż bez butów w ogóle. ; )

Nike Legend II są absolutnym mistrzostwem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3182
Damian7777 jakaś różnica jest napewno bo v-konstrukt są ze skóry kangurzej a v-kat z jakiejs innej skóry.
Bubel czyli szybko się rozpadną czy są niewygodne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium