SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Standard- jak każde inne.. Pewnie się powtórzę, ale AdiCore to już wypas.. Komfort i wytrzymałość mega.. Wiem bo mam, a AdiNovy przymierzałem i w porównaniu do AdiCore to niebo a ziemia..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
no mi nie zalezy na tym zeby miec nie wiem jakie :P byle by wygodne byly i dosc wytrzymale xd A fundusze tez robia swoje :P Bo z tego co widze to korki o ktorych mowisz troche kosztuja jak na na mnie (jeszcze trampkarza) :D a od rodzicow juz kasy tyle wyciagnalem ze juz wole nie pytac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
o to AdiNova w sam raz dla Ciebie

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Witam.
Po obejzeniu paru propozycji zastanawiam sie juz tylko pomiedzy
1.NIKE TIEMPO MYSTIC II FG np. http://www.allegro.pl/item723901989_nike_tiempo_mystic_ii_fg_e8_roz_45_f_vat_gw_nowe.html
2.NIKE TIEMPO NATURAL III FG np.
http://www.allegro.pl/item725899101_buty_pilk_nike_tiempo_natural_iii_fg_roz_45_5.html

czym roznia sie te dwa rodzaje butow? Nie odpowiadajcie ze cena bo widze ;p i o co chodzi w nazwach ze jedno jest natural a drugie mystic?

A moze znacie jakies ciekawsze propozycje lanek do ok 200 zl? moga byc i firmy typu Umbro lub Joma (a nawet adidas ;p) byle by wygladaly na dosyc trwale. Blagam o jaknajszybsza odpowiedz bo niedlugo kolejny mecz ligowy.. ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1531
gregorek12 - tak się składa, że sam posiadam owy model i jestem z niego w 100% zadowolony. But rozbija się szybko, z początku może obcierać język, ale to zależy też od budowy stopy. Korki warte uwagi, strzały świetnie wychodzą. Za tą cenę nie znajdziesz nic lepszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
2 kumpli miało i szybko się rozleciały niestety..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 587
Witam

mam do sprzedania korki Reebok Integrity 07 Pro MS Soccer Cleat

oto link na amerykanskiej stronie z bardzo dokladnym podgladam na widoki z kazdej strony buta:
http://www.amazon.com/Reebok-Integrity-Soccer-Cleat-Silver/dp/B000PEMLYE

rozmiar 43 (28cm)

cena to 250zł (w USA 120$ w sklepie czyli jakies 400-450zł wliczajac przesylke)

sa wykonane z eleganckiej skórki nie zaden badziew ktory po kilku miesiacach sie rozwala. Na podanej stronie wszystko można dokladnie sobie zoomowac. Pieta ma bardzo dobre usztywnienie czego nie doswiadczymy w jakichkolwiek replikach.

kupilem je w USA przez kumpla w maju a jeszcze przed ich otrzymaniem doznalem przykrej kontuzji kolana i o grze moge na razie jedynie pomarzyc...

ani razu nie dotknely boiska

jesli jest ktos zainteresowany to moge wystawic na allegro zeby nie bylo ze cos kombinuje, badz odezwac sie na gg 2778642.

chce sprzedac bo jak patrze na nie jak sie budze do mnie szlag trafia...

pozdrawiam Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
Może ktoś powiedziec czym się dokładnie wyróżniają korki ze skóry kangórzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 165
przede wszystkim trwałością materiału i tym, że lepiej się dopasowują się do nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
mierzylem te adinovy i tak sciskaja od dolu :P jak myslicie rozbija sie ? :P bo z moimi nike nie mialem takich problemow xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium