SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
"jakis ktos" naucz sie czytac albo niech ci to ktos przeczyta i wytłumaczy ze kolega chce sie poradzic jakie ma kupic czy z luzem czy mniejsze bo sie moga rozbic.
A ty odrazu wyskakujesz z tekstem "Tak, kupowanie za malych butow za 260zl jest dobrym pomysłem".

Fryco_ - moim zdaniem opłaca sie je kupic poniewaz od moich kolegów wiem ze bardzo dobrze sie w nich gra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
za male ale po czasie niby sie rozbijają.
42 2/3 sa troche za duze, 42 beda chyba dobre ale moga sie jeszcze rozbic i wtedy beda chyba za luzne, a 41 1/3 bede chyba przyciasne ale po jakims czasie by sie rozbily. ja tak o tym mysle chociaz nie jestem tego pewnien dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3182
Co sądzicie na temat butów ADIDAS ADICORE TRX FG?
-Są wytrzymałe?
-Wygodne?
Bo zastanawiam się nad zakupem tych butów ale muszę mieć pewność ze nie zepsują się po miesiącu grania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 251
ciopong Te korki NIKE AIR LEGEND III FG mam wkręty ale jeszcze w nich nie grałem wogole nie kopałem bo narazi enie miałek na polu treningów:) i jak tak mówsz że się dobrze gra to wielkie dzienki:) ale nie wiem czy w juniorach II liga można grać we wkrętach?

CO cie nie zabije to cie wzmocni.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
mógłby mi ktoś poradzic z tymi copa mundialami??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
BartS13 to ty sie naucz myslec. Masz w ogole pojecie o butach pilkarskich? Jak sobie wyobrazasz to cepie? Kazesz mu biegac tydzien w ciasnych butach i miec odciski tylko dlatego, bo jest szansa, ze w koncu beda jako tako wygodne?

Najpierw mysl zanim, potem pisz, albo najlepiej wcale nie pisz.

Co za chory pomysl, nie slyszalem o butach gdzie wkladka po rozbiciu sie powieksza. Chyba jakies nowe samorosnace buty.

BartS13 najlepiej doradz mu zeby kupil za male, a jak bedzie mial duzo odciskow to wytnie dziure na palce.

Zmieniony przez - jakis ktos w dniu 2010-02-27 20:41:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Zenio17 - wg mnie można. Ja obecnie pykam w dolnośląskiej lidze trampkarzy starszych i z tego co wiem, to jest to ostatni "próg", w którym nie można grać we wkrętach. Od kategorii junior młodszy jest to dozwolone. :)

@jakis ktos, ja Ci powiem, że to ty g**** wiesz. :)

"Co za chory pomysl, nie slyszalem o butach gdzie wkladka po rozbiciu sie powieksza. Chyba jakies nowe samorosnace buty." - dorzuciłeś do pieca. :] To cholewka się "rozbija". Skóra ma to do siebie, że potrafi się dość mocno rozciągnąć, a co za tym idzie - pozostawić stopie więcej miejsca w bucie. No, ale cóż możesz o tym wiedzieć skoro onet i Fifa to Twoje jedyne źródła wiedzy o piłce nożnej. Zawsze kiedy kupuje się nowe buty to wydają się one nieco obcisłe, uwierające, ale po pewnym czasie stopa luźno w nich siedzi.

Nazywanie kogoś cepem i zarzucanie mu braku wiedzy na temat butów piłkarskich jest w Twoim przypadku nie na miejscu, bo sam znasz się na korkach jak g**** na poezji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
hmm. rozpetalem mala wojne ale nadal niestety nie wiem jaki rozmiar tych butow mam wziasc. tylko niech sie wypowie moze ktos kto sie orientuje w tych rzeczach, a nie jakis tam ktos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
"jakis ktos" ile ty masz lat ze nie rozumisz co sie do ciebie pisze ? CZy ja napisałem ze radze mu kupic za małe buty bo sie rozbija ? Ja probowałem ci wytłumaczyc ze mu chodzi o to zeby ktos z forum mu doradził w tej sprawie a ty zaraz wyskoczyłes z jakims idiotycznym tekstem. W mojej wypowiedzi nie było żadnej rady dla kolegi "Fryco_" na temat rozmiaru jaki ma wybrac poniewaz sam nigdy nie miałem adidas Copa Mundial tylko napisałem ze moim zdaniem opłaca sie je kupic bo wiem od kolegów ze dobrze sie w nich gra .

"Fryco_" to nie ty rozpetałeś mała wojne tylko ten ... swoimi niezbyt mądrymi wypowiedziami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Nie wiem w jakich ty slabych butach grasz skoro w za malych noga potem chodzi luzno. Najlepsze buty maja to do siebie, ze jak kupisz swoj rozmiar to na poczatku uwieraja, a potem pasuja doskonale, wiec skoncz pieprzyc i rozbijaniu, bo chyba w tych trampkarzach grasz pewnie tak dlugo w butach az noga przodem nie wychodzi.

@fryco
Wpisz sobie copa mundial true to size i poczytaj opinie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium