SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Chciałbym kupic buty do grania na twrdych nawierzchniach i czasami też na trawie.Wybrałem 2 modele butów i nie wiem które wybrać.Oczywiście możecie podać jakieś swoje propozycje byle żeby miały takie małe korki jak te które wybrałem ;)

http://allegro.pl/item659918233_adidas_adinova_trx_tf_turfy_fvat_42_i_2_3.html

http://allegro.pl/item661725622_nike_tiempo_mystic_ii_tf_rozmiar_42_promocja.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
Hmm.. to zależy, ja sam mam podobne buty do tych 1 [Adidas Telstar II] i powiem Ci, że do grania nadają się idealnie, przynajmniej jak dla mnie, lecz nie są zbytnio wytrzymałe- przy normalnym użytkowaniu na co dzień i graniu w nogę, po 3-4 miesiącach puszczają z przodu, przy czubku buta, czyli nie wesoło..
W sklepie powiedzieli mi, że AdiNova to tylko nowsza odmiana Telstar'ów, więc pewnie dokonali jakichś zmian w stosunku do starszej wersji, ale nie wydaje mi się, żeby były one jakieś rewolucyjne. Ogólnie mówiąc powinny być podobne, a więc Adidas'y- do grania- jak najbardziej, ale mogą długo nie potrzymać ;) (W dodatku paru kumpli miało Adidas'y, Nike'i, Puma'y i ich opinia była podobna- sybko buty się rozwaliły.
Co do Nike, zbytnio nie mogę nic powiedzieć, ale kumple chwalili ; ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
lasery ja posiadam i jestem zadowolony. Skóra kangurza dobrze się dopasowała do nogi, nie przemakają, są wygodne. Teraz ich cena trochę spadła, więc można je łykać ;))

Zmieniony przez - sewer_5 w dniu 2009-06-23 15:14:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
Są chyba też lasery wykonane z materiałów syntetycznych ?

Chętnie Doradze , Pomogę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Mi się wydaje że lasery II są wykonane tylko z materiałów syntetycznych. Przynajmniej tak pisze. Kto ma lasery niech się wypowiada:D

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
A o tych ktoś sie może więcej wypowie lub poleci coś z tego typu podeszwy ? ;>

http://allegro.pl/item661725622_nike_tiempo_mystic_ii_tf_rozmiar_42_promocja.html

Zmieniony przez - jarzomb17 w dniu 2009-06-23 17:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Dymek <-- lasery widziałem też w wersji ze skory kangurzej. Ale moja opinia jest taka, że jeżeli potrzebujesz buty do około 250 zl to lepiej niż lasery zakupic coś z tego np. F50.7, Air Legend II, Puma V-konstrukt albo Adidas Copa Mundial jak znajdziesz w tej cenie :P:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
A że tak powiem dlaczego tak radzisz Majkel?:D co jest złego w laserach? Albo w czym te które wymieniłes są lepsze?

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Są lasery wykonane z syntetyków i są z kangura. Od wyboru do koloru ;D ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium