SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 314593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14465
Mam pytanie o Adidas +F50. Są one wykonane ze skóry czy to jakiś syntetyk??

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
Nie jestem pewien ale wydaje mi się że F50 są wykonane ze sztucznych materiałów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1790 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27353
syntetyk
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
Tak są one wykonane z materiałów sztucznych ( syntetycznych ) co wcale nieujmuje że są bardzo fajnymi korkami :P

Chętnie Doradze , Pomogę :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14465
Tak ale czy ten materiał nie jest jednak gorszy od naturalnej skóry? Jest przepływ powietrza? Czy to taki "izolator"??

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
No zależy co kto lubi zazwyczaj jakościowo lepsze są buty skorzane w syntetykach jest jeden problem estetyczny - pozostają na nich rysy i zadrapania można temu zapobiec kupując specjalna paste która jeśli pojawi się jakieś zadrapanie bezproblemu je zmyjesz , no myśle że już w takich butach musi być :) , a jaki model masz zamiar kupić ?

Chętnie Doradze , Pomogę :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14465
myślałem o F50.8 ale nie wiem czy nie taniej byłoby je złożyć. Oddzielnie kupić cholewkę, wkręty i wkładkę. Tylko chciałbym właśnie żeby stopa w nich za bardzo się nie pociła. Jak jest w tej sprawie? A i korki wkręca się we wkładkę czy trzeba kupić jakąś dodatkową warstwę do tego?

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
No zawsze lepiej kupić f50 z calym "pudełkiem" nie składać bo tam masz zawsze dodatkowe wkrety i klucz bez ktorego ani rusz a ciezko go zdobyć na allegro . A co do tej wentylacji to wydaje mi sie że powinno być ok . No oprocz wkretów i cholewki musisz mieć jescze tą wkladke .

Chętnie Doradze , Pomogę :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
Apropo Adidas F50 ja mam model F50.7 i twierdze ze w lepszych butach nie grałem :D Lekkie, wytrzymałe, wentylacja dobra, a piła siada normalnie miód. Ogólnie polecam :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14465
A tego klucza nie da się zastąpić jakimś domowym? O wkrety się nie martwię bo można kupić bez problemów. Jak patrzyłem na Allegro to składając tego buta z oddzielnych części to zapłaciłbym w sumie 200zł. A kupowanie całego pudełka to sporo większy wydatek. Chyba że ktoś widział cały zestaw za takie pieniądze:D

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

electro
Polecane artykuły