Jeszcze bicek mógłby być większy ,ale jak się będzie trenowac to podrosnie;]
...
No nie ma co liczyć na jakieś fajerwerkowe rezultaty po takim czasie po treningu w domu :) Będzie dobrze, byle do przodu
...
W bicku przybyło ponad 2 cm to źle?Dla mnie miodzio:pA w klatce około 5 cm.Myślę że jest teraz very good
...
Na początku zawsze idzie łatwo :P pamiętam jak ja w gimnazjum wyglądałem jak anorektyk i miałem w bicu 27 :D
...
Łap SOG za motywacje oraz efekty oraz zmotywowanie mnie do masowania mógłbyś wkleić jakiejś aktualne zdjęcie?
...
Czekam na dalsze wypiski i pozytywne rezultaty.
Wydaje mi się, że powinieneś trochę więcej jeść
Wydaje mi się, że powinieneś trochę więcej jeść

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"
...
Mawashi staram się żreć;]Nawet w klasie się smieja że będe bardzo gruby ,bo zanim zacząłem ćwiczyć to i tak jadłem dużo a tearz w szkole jak jem nawet siedem bułek :}
...
to wypiska ze wczoreajszego trraningu: 4 obwody i na lajcie sie ćwiczyło:]
12.02.09r
rozgrzewka wg.treningu Mawashiego.
Napinanie mięśni brzucha leżąc: 25/25/25/25
Wspięcia na palce na jednej nodze 10/10/10/10
Przysiady z obciążeniem w rękach(10kg)5/5/5/5
Wiosłowanie hantlem 5kg 15/15/15/15
Pompki klasyczne 10/10/10/10
Wyciskanie hantli siedząc10/10/10/10 (razem 10 kg)
Uginanie przedramion z 2 hantlami (razem 10kg) 15/15/15/15
Pompki w podporze tyłem 12/12/12/12
Uginanie nadgarstków z hantlem 20/20/20/20
Streching
Poprzednie treningu podobnie.
A i jeszcze jedna uwaga: na nogi małe ilości powtórtzeń ,bo naraie musze je oszczędzać(tak doktor kazał)
---------------------------
Gdy zaczynałem ćwiczyć ledwie szło 10 pompek klasycznych, teraz na raz moge zrobić 30 czyli jest lepeij;]Na sztandze wziąłem osatnio 37kg x10 w szkole ale nie byliśmy na szkolnej siłowni 3 tyg to nie wiem ile biorę;]:PMyśle że 47 powinienem machnąć kilka razy, więce nie będzie bo w szkole tyle ciężarków nie ma:P
12.02.09r
rozgrzewka wg.treningu Mawashiego.
Napinanie mięśni brzucha leżąc: 25/25/25/25
Wspięcia na palce na jednej nodze 10/10/10/10
Przysiady z obciążeniem w rękach(10kg)5/5/5/5
Wiosłowanie hantlem 5kg 15/15/15/15
Pompki klasyczne 10/10/10/10
Wyciskanie hantli siedząc10/10/10/10 (razem 10 kg)
Uginanie przedramion z 2 hantlami (razem 10kg) 15/15/15/15
Pompki w podporze tyłem 12/12/12/12
Uginanie nadgarstków z hantlem 20/20/20/20
Streching
Poprzednie treningu podobnie.
A i jeszcze jedna uwaga: na nogi małe ilości powtórtzeń ,bo naraie musze je oszczędzać(tak doktor kazał)
---------------------------
Gdy zaczynałem ćwiczyć ledwie szło 10 pompek klasycznych, teraz na raz moge zrobić 30 czyli jest lepeij;]Na sztandze wziąłem osatnio 37kg x10 w szkole ale nie byliśmy na szkolnej siłowni 3 tyg to nie wiem ile biorę;]:PMyśle że 47 powinienem machnąć kilka razy, więce nie będzie bo w szkole tyle ciężarków nie ma:P
...
Jako,że cwiczę tym planem dla początkujących juz 3 miesiące pomuyślałem ,że czas na coś mocniejszego.Moi kuzyni pożyczyli od swojego wujka sztangę(narazie do 57kg, ale zawsze cos).Kuzyn ćwiczył tym planem co ja tez jakieś 3 miechy, więc razem z trzema kuzynami wzięliśmy się za ćwiczenia sztanga , hantlami itp.
Oto mój wczorajszy trening:
1. Klatka piersiowa
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej
17kgx15/22kgx15/27kgx12/37kgx12
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej (kat około 40 stopni)
17kgx15/22kgx15/27kgx12/37kgx12
- rozpietki ze sztangielkami leżeniu na ławce prostej/skośnej
sztangielki 6kg każda. 15/10/10
- przenoszenie sztangielek w leżeniu za głowę
każda sztangielka po 6kg. 10/10/10
2. Biceps
- uginanie przedramion ze sztanga podchwytem
15/10/10 (sztanga 17 kg)
- uginanie przedramion ze sztanga łamaną na modlitewniku
10/10/10 (sztanga 17kg)
- naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc/leżąc na ławce skośnej
20/20/20/20 sztangielki 6kg każda.--- Wyszło na każdą łapę po 10 ugięć;]
--------------------------------------------
No więc tak: to był wczorajszy pierwszy trening.Jak widać nie udało się do niektórych ćwiczen dorobić 4 serii , bo było juz zbyt późno.Aha jeżeli macie jakieś sugestie do mojego nowego treningu to piszcie;]
A tutaj mój plan:
PONIEDZIAŁEK
1. Klatka piersiowa
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej (kat około 40 stopni)
- rozpietki ze sztangielkami leżeniu na ławce prostej/skośnej
- przenoszenie sztangielki w leżeniu za głowę
2. Biceps
- uginanie przedramion ze sztanga podchwytem
- uginanie przedramion ze sztanga łamaną na modlitewniku
- naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc/leżąc na ławce skośnej
ŚRODA
3. Triceps
- prostowanie przedramion na wyciągu górnym
- wyciskanie francuskie leżąc na ławce poziomej
- pompki na poręczach
4. Barki
- wyciskanie sztangi zza głowy/sprzed głowy
- unoszenie sztangielek bokiem w gore/ unoszenie sztangielek bokiem w gore w opadzie tułowia
- podciąganie sztangi/sztangielek wzdłuż tułowia do brody
5. Plecy
- ściąganie drążka wyciągu górnego za głowę
- przyciąganie drążka wyciągu dolnego do brzucha
- wiosłowanie sztanga/sztangielka w opadzie
- podciąganie na drążku w szerokim uchwycie
PIĄTEK
6. Nogi
- przysiady ze sztanga trzymana na barkach
- wspięcia na palcach (sztangę trzymamy także na barkach)
- wykroki ze sztanga (sztanga także na barkach)
7. Przedramiona
- uginanie nadgarstków ze sztanga podchwytem
- uginanie nadgarstków ze sztanga nachwytem
8. Kaptury
- wznosy barków w gore (ręce ze sztanga trzymana nachwytem zwisają w dół)
Niektóre ćwiczenia zostaną prawdopodobnie zastąpione ;]
-------
Aha i działu nie będę zmienaił chociaż jakiś tam sprzęt jest bo nadal są to domowe warunki i rozwiązania;]Pozdrawiam
Zmieniony przez - Szczesio w dniu 2009-02-24 08:42:41
Oto mój wczorajszy trening:
1. Klatka piersiowa
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej
17kgx15/22kgx15/27kgx12/37kgx12
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej (kat około 40 stopni)
17kgx15/22kgx15/27kgx12/37kgx12
- rozpietki ze sztangielkami leżeniu na ławce prostej/skośnej
sztangielki 6kg każda. 15/10/10
- przenoszenie sztangielek w leżeniu za głowę
każda sztangielka po 6kg. 10/10/10
2. Biceps
- uginanie przedramion ze sztanga podchwytem
15/10/10 (sztanga 17 kg)
- uginanie przedramion ze sztanga łamaną na modlitewniku
10/10/10 (sztanga 17kg)
- naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc/leżąc na ławce skośnej
20/20/20/20 sztangielki 6kg każda.--- Wyszło na każdą łapę po 10 ugięć;]
--------------------------------------------
No więc tak: to był wczorajszy pierwszy trening.Jak widać nie udało się do niektórych ćwiczen dorobić 4 serii , bo było juz zbyt późno.Aha jeżeli macie jakieś sugestie do mojego nowego treningu to piszcie;]
A tutaj mój plan:
PONIEDZIAŁEK
1. Klatka piersiowa
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej (kat około 40 stopni)
- rozpietki ze sztangielkami leżeniu na ławce prostej/skośnej
- przenoszenie sztangielki w leżeniu za głowę
2. Biceps
- uginanie przedramion ze sztanga podchwytem
- uginanie przedramion ze sztanga łamaną na modlitewniku
- naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc/leżąc na ławce skośnej
ŚRODA
3. Triceps
- prostowanie przedramion na wyciągu górnym
- wyciskanie francuskie leżąc na ławce poziomej
- pompki na poręczach
4. Barki
- wyciskanie sztangi zza głowy/sprzed głowy
- unoszenie sztangielek bokiem w gore/ unoszenie sztangielek bokiem w gore w opadzie tułowia
- podciąganie sztangi/sztangielek wzdłuż tułowia do brody
5. Plecy
- ściąganie drążka wyciągu górnego za głowę
- przyciąganie drążka wyciągu dolnego do brzucha
- wiosłowanie sztanga/sztangielka w opadzie
- podciąganie na drążku w szerokim uchwycie
PIĄTEK
6. Nogi
- przysiady ze sztanga trzymana na barkach
- wspięcia na palcach (sztangę trzymamy także na barkach)
- wykroki ze sztanga (sztanga także na barkach)
7. Przedramiona
- uginanie nadgarstków ze sztanga podchwytem
- uginanie nadgarstków ze sztanga nachwytem
8. Kaptury
- wznosy barków w gore (ręce ze sztanga trzymana nachwytem zwisają w dół)
Niektóre ćwiczenia zostaną prawdopodobnie zastąpione ;]
-------
Aha i działu nie będę zmienaił chociaż jakiś tam sprzęt jest bo nadal są to domowe warunki i rozwiązania;]Pozdrawiam
Zmieniony przez - Szczesio w dniu 2009-02-24 08:42:41
...
Środa 25.luty
Zamiast treningu na tric , plecy zrobiłem trening z piątku dzisiaj pójdzie trening środowy;]
Nogi
- przysiady ze sztanga trzymana na barkach 5/8/8/8
- wspięcia na palcach (sztangę trzymamy także na barkach) 10/10/10/10
- wykroki ze sztanga (sztanga także na barkach) 8/8/8/10
Przedramiona
- uginanie nadgarstków ze sztanga podchwytem 10/10/10/10
- uginanie nadgarstków ze sztanga nachwytem 10/10/10/10
Kaptury
- wznosy barków w gore (ręce ze sztanga trzymana nachwytem zwisają w dół) 10/10/10/10
--------------------
To będzie na tyle.Troche na nogi trening ciężko szedł i sie nie przemęczałem bo jak juz pisałem musze oszczędac kolana.
Diety nie mam alew myśle że jem w miare dobrze.Moze dam potem dzisiejszą rozpiskę z jedzenia i z treningu.
Zamiast treningu na tric , plecy zrobiłem trening z piątku dzisiaj pójdzie trening środowy;]
Nogi
- przysiady ze sztanga trzymana na barkach 5/8/8/8
- wspięcia na palcach (sztangę trzymamy także na barkach) 10/10/10/10
- wykroki ze sztanga (sztanga także na barkach) 8/8/8/10
Przedramiona
- uginanie nadgarstków ze sztanga podchwytem 10/10/10/10
- uginanie nadgarstków ze sztanga nachwytem 10/10/10/10
Kaptury
- wznosy barków w gore (ręce ze sztanga trzymana nachwytem zwisają w dół) 10/10/10/10
--------------------
To będzie na tyle.Troche na nogi trening ciężko szedł i sie nie przemęczałem bo jak juz pisałem musze oszczędac kolana.
Diety nie mam alew myśle że jem w miare dobrze.Moze dam potem dzisiejszą rozpiskę z jedzenia i z treningu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Trenig na mase po ogulno rozwojuwce dla poczatkujancych do oceny
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- ...
- 59
Następny temat