SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG by Szczesio "Sześć bułek"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To chyba chwilowo nie celujesz w masę w takim razie ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
to jest nowoczesna masa wg szczesia nie wiem czemu ale nie chce mi się jeść i dlatego waga spadła od zimy jakies 5-6kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Piwo dobre na mięśnie brzucha xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Na beerceps!

Jak tak gorąco to mało komu chce się jeść, chyba że już przyzwyczajony do michy obfitej

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Był taki upał a ja miałem 3km do domu więc musiałem się z kolegami zimnym lechem poratować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No jak mus to mus

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
nie dałeś edytować. co do michy to dawniej mimo upałów jadłem i jadłem, a teraz niet. Nie wiem co się dzieje kurda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A ja na redukcji, rodzicie sie nademną znęcają. Specjalnie kupują pizze i czekają aż wróce ze szkoły żeby zjeść rodzinny obiad... Ja wpierdzielam suchy ryż i kuraka, a oni pizze...

Propozycje "chodź na piwo" już też pare razy odrzuciłem oO

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
dupa jesteś. Ja bym się skusił i na pizze i na piwo. Liczy się masa!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Piwa odmawiać ? Wariat


Jak Ci ryżyk suchy to możesz zrobić sobie do niego sos czosnkowy z jogurtu naturalnego i posiekanego ząbka; mało to towarzyskie ale smak poprawia

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig na mase po ogulno rozwojuwce dla poczatkujancych do oceny

Następny temat

Trening domatora

WHEY premium