SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG by Szczesio "Sześć bułek"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
KokoJambo9 około 73kg.

Poniedzialkowy trening:
Podciąganie na drążku :

p -5, n -4, p -5, n -4 , m -3
Pompki :
20,20,20,20
Uginanie przedramion ze sztangą 17kg :
10,8,6
Push press 17kg :
8,6
Odwrotne pompki :
12,12
Uginanie nadgarstków ze sztangą 17kg :
20,30
-0-------------------------
Komentarz:
Trening wykonany dosyć późno, ale ważne ,że był.
Podciąganie troszkę gorzej niż ostatnio, ale mnie choróbsko złapało;/ Od wczoraj biorę antybiotyk.Mam straszny katar i boli mnie gardło Także nie należy się szybko spodziewać wypisek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczesio, wpadam do Twojego dziennika od dłuższego czasu i patrzę z podziwem na postępy jakie osiągnąłeś od kiedy zacząłeś się w to bawić :)

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
rossi_ dzięki za słowa otuchy.Mogło być znacznie lepiej, ale było trochę przerw , nie przykłądalem się

Choroba powoli przechodzi, dziś juz czułem się znacznie lepiej.Możliwe ,ze jutro zrobię jakiś trening, jeżeli nie to pewnie w niedzielę.Pewnie będzie ciężko, bo kończe brać antybiotyk , a wiadomo jak to jest p antybiotykach.Jak zwykle bardzo boli mnie żołądek podczas brania antybiotyku, mimo breania lekarstw osłonowych;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
jestem juz 2 tydzień off, ale najpierw brałem antybiotyk,bo mnie węzły bolały. W piatek miałem wyrwanego zęba - 7, i narazie nie mogę zbytnio ćwiczyc, zeby nie doprowadzić do krwotoku, ale rana się już dobrze goi i myślę ,ż ejeszcze w tym tygodniu powrócę do treningów. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedziesz Szczesio ja nie mogę ćwiczyć więc zacznij ty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Piter92 trening miał byc jutro ,ale twój wpis mnie za***iście zmotywował i chyba jednak zrobie go jeszcze dziś Muszę tylko trochę odczekać bo dopiero zjadłem jajecznice z 5 jaj, laski kiełbasy i 2 wielkich cebul ;]

A ty czemu nie ćwiczycz Piter??
edit: już przeczytałem w profilu, przykro mi


Zmieniony przez - Szczesio w dniu 2009-10-09 20:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spory zaladek masz zeby taka jajecznice zmiescic ;]
ale gdzie ww przed treningiem?



Zmieniony przez - Przemasso w dniu 2009-10-09 21:14:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lewa ręka gips na 3 tygodnie, potem lekka rehabilitacja i dopiero zacznę ćwiczyć w grudniu, więc ty się nie obijaj i do treningu
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Przemasso to nie maił byc przedtreningowy, a że zrobiłem trening to już inna sprawa. Przed chwilą poszła identyczna jajecznica tylko dałem 1 cebule i więcej kielbasy;]

Piter92 nie opierd***m się;] Wracaj do zdrowia.


Wczorajsza wypiska:
drążek: n-3 p-6 n-3 p-5 n-2
pompki: 20,15,15,15
uginanie przedramion ze sztangą 17kg:12/10/8/6
wyciskanie sztangielek 5kg na barki:12/10/8/6
uginanie nadgarstków nachwytem - sztanga 17kg;25,35
odwrotne pompki:12,10,8

Komentarz;
Trening bardzo hardcore , jak na 1 po przerwie było b.dobrze.Siła w drązku nachwytem już nie jest taka jak wcześniej ,ale za to w bickach siły nie ubyło ;]
-----
pompki w 3i4 serii były na max, a w 1 i 2 mogłem zrobić więcej ,ale potem brakło by do następnych serii siły
---------
uginanie na bica zaje****ie go spompowało, nie ukrywam że nie było lekko
-------
myślałem że wycisk na barki z hantlami wiele nie da bo zbyt mały ciężar ,ale robiłem je wolnym tempem przez co ledwo rękami ruszałem :P
--------
uginanie na przedramiona- tylko 2 serie bo napracowały się przy uginaniu na bica
-------
odwrotne pompki-b.dobrze
--------------------
ogólnie trening bardzo dobry, jego czas to około 1h 15min , skończył się o 23:20
Zaraz po treningu zjadłem potreningowo 100g owsianych +1l mleka , ten posiłek był zarazem ostatnim.Po treningu ledwo ruszałem rękami.Ogólnie fajna pompa na całym ciele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ogólnie jestem zdrowy tylko lewa ręka w gipsie
ćwicz i jedz to urośniesz
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig na mase po ogulno rozwojuwce dla poczatkujancych do oceny

Następny temat

Trening domatora

WHEY premium