SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG by Szczesio "Sześć bułek"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no coś mniej więcej takiego miałem na myśli tylko KooteK czy nie lepiej robić pierw klatki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Wedlug mysli fbw- od najwiekszych partii, to dobrze ulozylem. Gdyby dac klatke na poczatek , moglby to byc priorytet, ale trening fbw nie nadaje sie do robienia priorytetow, wiec nie wiem czemu klatke na poczatku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Dzięki za odpowiedzi chłopaki, dla każdego po sogu(Skl, Kootek , Piter).O ile wejdzie To od jutra będę robił taki trening jak napisał Kootek. Będę miał mały problem z barkami bo unoszenie dam rade z moim obciązeniem robić ,ale do jakichkolwiek wyciskan na barki potrzeba mi juz dużo więcej ciężaru. No nic nie poddaję się i spróbuję coś wykombinować.

Powiedzcie mi jeszcze w którym miejscu zmierzyć klatkę , i czy przedramię mierzyć napięte, luzem czy 90 stopni. To wam dam aktualne wymiary.

Wczorajsza wypiska:
drązek nachwytem

0kgx9/8/7/6
odinowe pompki
3,5kgx12/10/8/6
uginanie na bicki stojąc
5kgx12
6kgx10
7kgx8
-----
na drązku nie dałem obciązenia, bo wracam po 2 tyg przerwie i musiałem się lekko wprawiac od nowa. Odinowe poszły dość ciężko, tricki super spompowało i bicka również;]
Myślę ,że wystarczy tydzien by siła wróciła i mógł ostro zapierdzielać.

Zmieniony przez - Szczesio w dniu 2009-12-02 19:57:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Tylko zacznij z obnizonego pulapu.
klatke zmierz na wydechu na luzie i na wdechu spieta. Predramie wyprostowane, napiete.
Tu masz w jakich miejscach mierzyc: http://www.K**.pl/jak-robic-pomiary-obwodu-czesci-ciala-1999.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczesio ma zapewne technikę ale taki młody może sobie tak przeciążyć barki pierw WL a potem stojąc na barki.
Szczesio jedziesz i rośnij, pokaż że można mieć efekty bez ćwiczenia nóg ale przy odpowiednim podejściu.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Piter co masz na myśli "taki młody" o ile wiem to jesteście o rok starsi ode mnie . Wiadome ,ze od zaniżonego pułapu, bo inaczej to po kilku treningach bym nie robił już progressu.

Piter dzięki za słowa otuchy , mysle ,ze wszystko będzie szło po mojej mysli , bo szama jest jako taka i już "trochę" pojęcia mam o treningu :P

Wymiary na dzien dzisiejszy:
wzrost;180cm
waga:październik-76kg(aktualnie nie wiem)
bicepsy:l-32,5/p-33,5(napięte) l-30/p-31 (luz)
przedramiona;l-27cm/p-28cm(luz) 29cm(napiete)
klatka:94-95cm luz(poniżej motyli)98cm(wdech, poniżej motyli)
pas;88-89cm(rano)
uda:58cm
łydki;38cm

Zmieniony przez - Szczesio w dniu 2009-12-02 20:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki młody to nie było o Tobie tylko o jakimś innym.
przecież napisałem że masz technikę i wiedzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
nie było przecinków i kontekstu nie zrozumiałem:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko.
a może jakieś wypiski daj co tam jadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
nie będę dawał wam wypisek codziennie bo to się zmienia ,ale teraz napiszę ogólny zarys:
I.100g owsa+0,5l mleka/jajecznica na grzankach (3jaja + nie wiem ile chleba )
II.3-4 kanapki z wędliną/serem żóltym + jabłko/(czasem sobie dokupię jakieś bułki z budyniem jak jestem głodny )
III.Obiad( to już niezależne ode mnie , ale b/t/w raczej zaspokojone w nadmiarze )
IV.100g owsa+0,5l mleka/100g ryzu+ mięso/ew/ryba/jaja /twaróg
trening
V.jabłko + 500ml mleka
VI. jajecznica na grzankach/lub mięso/jaja +ziemniaki/ryż
VII.twaróg150-250g

----
To jest taki ogólny zarys, ale zazwyczaj jest 5-6 posiłkow, to zależy czy trening robię po obiedzie czy w godzinach wieczornych.Jeśli robię około 22, to ostatnia jest jakas jajecznica + węgle lub twaróg + węgle.
Tak to wygląda , moze trochę nieczytelne ale nic na to wam nie poradzę;p;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig na mase po ogulno rozwojuwce dla poczatkujancych do oceny

Następny temat

Trening domatora

WHEY premium