SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG by Szczesio "Sześć bułek"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Jak to może ektomorfika zalać

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Hmmmm , nie wiem sam czy jestem ekto ,a le każdego moze zalać;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
normalnie ja bylem ekto ale sie zalalem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
oj mnie już porządnie podlał fat;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
ja tez jadłem wszystko bo ekto a tu ****nia i tka bezboon :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
A mi narazie zalanie chyba nie grozi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
po tobie nie będzie aż tak widac bo wysoki jestes, chociaz ja myśle ze bede miał minimum 180cm;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
ja max 175 :P bo juz mam zarost itp wiec bozia wzrostu mi nie dala;/ ale trudno :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Ja myśle ,ze jeszcze urosnę bo do tej pory wzrost skacze o jakies cm;]
---------
Dziś będzie trening B.
Lewe kolano iłydka mnie napiernicza;/Byłem u lekarki , dostałem skierowanie do ortopedy, ale się u nie go nie zdążyłem zarejestrował , brakło 50 minut:P , jutro muszę się zwolnić z informatyki i się wybrać do tego lekarza.
Dietka dzisiaj taka w miarę, musze zakupić ryż , płatki i makaron bo sie skończyło;/ Byłem w lidlu w tym celu , ale wszystkie te produkty sa droższe niz w innych sklepach także zrezygnowałem.
--
Wczoraj po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wykorzxystałem do żarcia twaróg(mam pod dostatkiem:P)Zmiksowałem jakies 10 dag i dołozyłewm do moich placków z jabłkami i mąkom , które dzius poszły na śniadanie i w szkole.W smaku dobre i nawet nie czuc sera czyli mozna wreszcie ser do czegos wykorzystać.
Michał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
Jak tak nie lubisz twarogu to zrob jak ja - mlekiem troche zapijaj, a jeszcze jak masz "zupe" mleczna z ryzem to w ogole nie czuc :D.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig na mase po ogulno rozwojuwce dla poczatkujancych do oceny

Następny temat

Trening domatora

WHEY premium