SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG by Szczesio "Sześć bułek"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
To jest cały plan?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
tak , bo narazie nie mam czasu na długie ćwiczenia. Czego się czepiać jesli siła idzie po nim??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
może nie czytałem ze zrozumieniem, ale gdzie zgubiłeś nogi?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
nie ćwiczę ich bo strasznie mi chrupią kolana, a głupi doktor powiedział żebym mu głowy nie zawracał , bo nic mi nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
to narazie ok, niech twoje kolana jak najszybciej wrócą do zdrowia

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
nie wiem jakim cudem;/ jak mi kurva ortopeda nie chce pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
nie ma innego ortopedy w mieście?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
nie;/ kurva byłem 2 razy a on pier*oli ,ze mi się torebka stawowa zapada i nic się nie da z tym zrobić.Poszedłem 2-gi raz : "no przeciez Ci mówiłem ,że nic tu nie da rady, przecież Ci nic nie jest"

Ja sie pytam jak to mi kurva nic nie jest skoro przy kazdym ruchu nogą strzela mi w kolanie , chrupie itp;/

Wczorajsza wypiska:
27.10
drązek nachwytem szeroko:
0kgx9
5kgx6
10kgx4
drążek podchwytem wąsko:
0kgx8
5kgx5
10kgx4
Odinowe pompki:
0kgx 12/10/8/6
-------
Siły na drążku trochę brakowało, ale cóz sie dziwić , mam w chooj nauki. Tylko po 3 serie na drążku,bo brakuje mi czasu w ciągu tygodnia.W piątek i niedziele będzie po 5 serii.W odinowych pompkach jeszcze nie daje cięzaru , bo ćwiczę technikę.Może w następnym tygodniu zacznę dokładać kg. Ogólnie siła poszła do góry,waga i wymiary chyba na + . Szama wyglada troche lepiej niż do niedawna.Od 3 tyg, codziennie rano owsiane z mlekiem, od tyg . na noc twaróg. Niedługo będziemy mieli badania w szkole, to pewnie wam podam dokładną wagę . ok spadam wypic kawę i znowu do nauki po tej 20 min. przerwie. ;]

Zmieniony przez - Szczesio w dniu 2009-10-28 20:07:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
to niech twoje "nuki" wrócą do zdrowia
też mam w chooj nauki

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
wątpie żeby powróciły;/ a w chooj nauki to będziesz miał jak pójdziesz do sz.średniej.W gimnazjum to wogóle nie trzeba się uczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig na mase po ogulno rozwojuwce dla poczatkujancych do oceny

Następny temat

Trening domatora

WHEY premium