SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG by Szczesio "Sześć bułek"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1524
Widze, lubisz pomidory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Lubie i to bardzo.Wczoraj byłem u babci po domowy wiejski chleb i mnie burza tam zastała ,przez co wróciłem wieczorem i trening był w tych godzinach.
Dieta ze wczoraj
I.Owsiane z mlekiem +2 jajca, hetbata + muszynianka
II.Tylko 2 grahamki ,a le nie miałem czasu na szamę;/
III.3 grahamki z pomidorami.Herbata
IV.3kawałki sernika +herbatka
V.2 cyce w panierce+ ziemniaki +herbata, 2 kawałki chleba wiejskiego(za***iaszczy smak)
VI.Ryż + cyc z kurczaka.
--
Trening:
wspięcia na palcach : 20/15/12/10
podciąganie na drążku: 8/6/7/8(jak zwykle musiałęm się troszke podbijać:P)
wioso hantlami 15/12/10/8
uginanie ramion z hantlami stojąc 20/15/12
uinanie ramion z hantlami w oparciu o kolana 20/15/12
------
Ok idę się uczyć.Wejda dziś jakeis aeroby + brzuch.
Mam dylemat: Iść do t.mechanicznego czy LO na mat-inf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Szczesio - miałem podobny dylemat 9 lat temu. Wybrałem LO profil mat-fiz-inf a potem studia na wydziale mechanicznym.
Jak wybierzesz LO to dalsza nauka jest raczej koniecznością - szkoła policealna lub studia.
Kończąc technikum masz już jako takie przygotowanie do zawodu, dodatkowo w czasie nauki na pewno będziesz odbywał praktykę więc zaraz po technikum jesteś już jakimś tam potencjalnym pracownikiem - słabym bo słabym ale w o wiele lepszej pozycji niż świeżo po zakończeniu LO.

Trudny wybór :)

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Moim zdaniem ogół techników troche spadł na psy ( nie mowie ze wszystkie ) Po samym technikum bardzo ciezko jest teraz znalezc prace szczegolnie teraz kiedy jest kryzys i nawet ci po studiach mają problem. W LO faktycznie trzeba sie uczyc ale napewno sie oplaci lepszą maturą. Sory za offtop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Mnie bardziej interesuje to , po której szkole sobie lepie poradzę.U mnie w mieście LO jest b.dobre ,a w technikum sami którzy przechodzą do następnych klas z łaski na uciechę.Głownie mnie interesuje czy dam rade po LO na wydziale mechaniki, ojciec jest mechanikiem , i ja też chciałbym być ,(po studiach), ale nie wiem czy w dziedzinie mechaniki nie będę miał braków po LO;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
No jesli chodzi o wiedze na temat mechaniki to w technikum napewno sie duzo nauczysz w przeciwienstwie do LO. Ale znowu zeby dostac sie na jakies lepsze studia bardziej sprawdzi sie LO bo tam wiekszosc nauki opiera sie na przygotowaniu do matury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
I tu mam właśnie dylemat;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Jak masz jakiegos znajomego z tego technikum/lo to pogadaj z nim i powie ci co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Z tego co mi znajomi mówią , to do technikum chodzą sami idioci.Nie ma tam nauki tylko, kolesie sobie jajca robią , szaleją.Do LO chodzi moja starsza siostra i sobie chwali.Poziom zdawalnosci matur w lo w ciągu ostatnich 3 lat to 97-99%, czyli chyba dobrze.w LO ogólnie rzecz biorąc porządek , spokój itp.
Nie jestem sklonny iś cdo technikum w moim miescie.Przyjmuą tam odgórnie od 60pkt(więcej będę miał z ocen).Jutro idę do MCK , sie poradzić .Pozostaje jeszcze Kraków, ale to jednak 40km od domu , a mam na miejscu technikum >Zobaczymy.Jeżeli w jakimś technikum w Krakowie będa przyjmować od ponad 100 pkt to się zastanowie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Technikum upadło na łeb na szyję co gadam z jakimś kolega i pytam się " Jak tam zadasz technika?" To ten się puka w głowę i mówi " Głupi jesteś? Potrzeba aż 75% procent punktów z testu praktycznego" (porównując matura na zdanie 30%) .Ja bym wybrał LO, później studia związane z Twoimi zainteresowaniami a braki nadrobisz szybciej niż Ci się wydaje. Jeżeli obawiasz się wśród jakich ludzi się będziesz obracał w technikum to ja już Ci odpowiem 99% - mężczyźni - taka duża grupa samców = głupie pomysły (ale czasami fajna zabawa) ale przejdźmy do meritum sprawy, chodzi mi o to że jeżeli się obawiasz tzw. tumanów to nie ma co się pchać kilka osób będzie normalnych a reszta..? Kolega właśnie przez takie środowisko sobie kibluje - tutaj wagary, tutaj coś innego i tak się skończyło. Jak jesteś jeszcze podatny na wpływ kolegów to może być ciężko a z drugiej strony jak czasem się nie podporządkujesz "grupie" to staniesz się odmieńcem :D dlatego musisz przyje.bać w barach żeby nikt Ci nie podskoczył jak wybierzesz technikum - bo z drugiej strony może być to fajne. Kraków? Odpuść sobie. Znałem ludzi którzy szli do renomowanych tam szkół i co? I nic ledwo z klasy do klasy - a matura? Jak się sam sumienie nie przygotujesz to Ci najlepszy nauczyciel nie pomoże. Sorry za wywód ; ).

Cierpliwość to piękna sprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig na mase po ogulno rozwojuwce dla poczatkujancych do oceny

Następny temat

Trening domatora

WHEY premium